-15%

ORIGINAL! Повітродувка Black&Decker акумуляторна, 18 В, 2 Ач (BCBL200L) - Якість! Гарантія! MegaTorg.com.ua
6 184 ₴
5 256 ₴
- В наявності
- Код: 631268-01-MegaTorg
+380 (96) 491-00-02
- +380 (96) 491-00-02
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Відправка протягом 5 днів
- Повітродув акумуляторний ідеально підходить для очищення доріжок, тротуарів, гаражів та інших твердих поверхонь від листя, обрізків трави та іншого сміття.
- Завдяки осьовій конструкції вентилятора повітродуву, об'єм повітря 9.6 м³/хв зі швидкістю 144 км/год зчищатиме сміття швидко й без особливих зусиль.
- Вбудований скребок призначений для того, щоб допомогти здути будь-яке сміття.
- Працює від акумулятора 18 В, не створює проблем із кабелем.
- Час заряджання акумулятора 2 А·год — 120 хвилин.
- Час роботи на одному заряді акумулятора до 18 хв.
- Акумулятор сумісний з усією садовою та домашньою побутовою технікою й електроінструментом Black&Decker платформи Power Connect 18 В.
Характеристики
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Вага | 3.2 кг |
| Характеристики електродвигуна, акумулятора | |
| Напруга акумулятору | 18 В |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Основні | |
| Тип приводу | Акумулятор |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | BCBL200L |
| Гарантія, міс | 24 |
| Додатково | регулювання швидкості потоку повітря |
| Максимальна витрата повітря | 9.6 м3/г |
| Мoдель | акумуляторна, 18 В, 2 Ач |
| Харчування | Акумулятор |
| Виробник | BLACK&DECKER |
| Швидкість повітряного потоку | 144 км/год |
| Країна виробництва | Китай |
| Тип | повітродувка |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 256 ₴










