-45%

ORIGINAL! Зарядний пристрій Maxxter 1 USB, 5V/2.1A (UC-24A) - Якість! Гарантія! MegaTorg.com.ua
293 ₴
161 ₴
- В наявності
- Код: 237484-01-MegaTorg
+380 (96) 491-00-02
- +380 (96) 491-00-02
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Відправка протягом 5 днів
Maxxter UC-24A — універсальний мережевий зарядний пристрій з USB виходом 5 В і струмом до 2.1 ампер.
Особливості:
- Вхідна напруга: 100 — 240 В змінного струму частотою 50 Гц — 60 Гц
- Вихідна напруга: 5 В постійного струму
- Вихідний струм: до 2.1 А
- Енергоспоживання в режимі очікування: 0.2 Вт
- Захист від перегрівання
- Захист від короткого замикання
- Колір: білий
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Maxxter |
| Призначення | Універсальне |
| Колір | Білий |
| Вид | Зарядний пристрій |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | UC-24A |
| Вихідний струм | 2.1 A |
| Гарантія, міс | 12 |
| Кількість USB-портів | 1 x USB |
| Максимальний вихідний струм | 2.1 А |
| Мoдель | 1 USB, 5V/2.1A |
| Харчування | USB |
| Країна виробництва | Китай |
| Тип вихідного під'єднання | USB |
Інформація для замовлення
- Ціна: 161 ₴


