-55%

ORIGINAL! Овочечистка Ardesto Fresh, кераміка, пластик, зелений (AR8340GR) - Якість! Гарантія! MegaTorg.com.ua
144 ₴
65 ₴
- В наявності
- Код: 859387-01-MegaTorg
+380 (96) 491-00-02
- +380 (96) 491-00-02
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Відправка протягом 5 днів
Керамічна овочечистка ARDESTO Fresh – практичний аксесуар, який створює комфорт і безпеку під час підготовки овочів і фруктів. Ергономічне руків’я виготовлено з безпечного пластику чорного кольору. Можна мити в посудомийній машині.
Керамічна овочечистка ARDESTO Fresh – практичний аксесуар, який створює комфорт і безпеку під час підготовки овочів і фруктів. Ергономічне руків’я виготовлено з безпечного пластику чорного кольору. Можна мити в посудомийній машині.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ardesto |
| Матеріал леза | Кераміка |
| Матеріал ручки | Пластик |
| Колір | Зелений |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | AR8340GR |
| Вага | 40 г кг |
| Можливість мити в посудомийній машині | Да |
| Гарантія, міс | 0 |
| Довжина леза | 60 мм |
| Довжина чищення | 13.5 см |
| Мoдель | кераміка, зелений, пластик, Fresh |
| Особливості | вушко для видалення дефектів |
| Серія | Fresh |
| Країна виробництва | Китай |
| Тип леза | горизонтальне |
| Ширина чищення | 70 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 65 ₴




