-5%

ORIGINAL! Накопичувач SSD 2.5" 2TB Goodram (SSDPR-CX400-02T-G2) - Якість! Гарантія! MegaTorg.com.ua
12 405 ₴
11 785 ₴
- В наявності
- Код: 748799-01-MegaTorg
+380 (96) 491-00-02
- +380 (96) 491-00-02
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Забудьте про затримки та повільний запуск програм з накопичувачем SSD 2.5" 2TB Goodram (SSDPR-CX400-02T-G2). Цей внутрішній SSD є своєрідним проривом у світі цифрових технологій, адже він пропонує величезний обсяг пам'яті у 2 TB, що дозволить вам зберігати неймовірну кількість даних без компромісів. Його форм-фактор 2.5" і товщина всього 7 мм роблять цей пристрій ідеальним для широкого спектра пристроїв, включаючи ноутбуки й настільні комп'ютери.
Впроваджена технологія 3D TLC NAND забезпечує високу стійкість і довговічність. Завдяки цій технології диск здатний виконувати безперервні завдання на значно високому рівні стабільності. Переваги відчутні у кожному файлі, який ви відкриваєте.
Інтерфейс SATA III (6Gb/s) забезпечує оптимальну швидкість передачі даних. Швидкість читання до 550 Мб/с і швидкість запису до 500 Мб/с роблять цей накопичувач зразковим вибором для геймерів та професіоналів, що працюють з великими обсягами даних. Відмінна стабільність та надійність дозволяють вам уникнути неприємних сюрпризів у найвідповідальніший момент.
На відміну від традиційних жорстких дисків, модель GOODRAM CX400 Gen.2 здатна витримати тряску та удари завдяки відсутності рухомих частин. Це перетворює його на ідеального супутника у подорожах та активному повсякденному житті.
Цей SSD підвищить продуктивність вашої системи до 10 разів у порівнянні з традиційними HDD, в той час як міць його внутрішньої пам'яті забезпечить стабільність і плавність у роботі з будь-якими програмами чи іграми. Обирайте якість, забезпечте надійність ваших даних з UGGoodram CX400 Gen.2.
Впроваджена технологія 3D TLC NAND забезпечує високу стійкість і довговічність. Завдяки цій технології диск здатний виконувати безперервні завдання на значно високому рівні стабільності. Переваги відчутні у кожному файлі, який ви відкриваєте.
Інтерфейс SATA III (6Gb/s) забезпечує оптимальну швидкість передачі даних. Швидкість читання до 550 Мб/с і швидкість запису до 500 Мб/с роблять цей накопичувач зразковим вибором для геймерів та професіоналів, що працюють з великими обсягами даних. Відмінна стабільність та надійність дозволяють вам уникнути неприємних сюрпризів у найвідповідальніший момент.
На відміну від традиційних жорстких дисків, модель GOODRAM CX400 Gen.2 здатна витримати тряску та удари завдяки відсутності рухомих частин. Це перетворює його на ідеального супутника у подорожах та активному повсякденному житті.
Цей SSD підвищить продуктивність вашої системи до 10 разів у порівнянні з традиційними HDD, в той час як міць його внутрішньої пам'яті забезпечить стабільність і плавність у роботі з будь-якими програмами чи іграми. Обирайте якість, забезпечте надійність ваших даних з UGGoodram CX400 Gen.2.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GoodRAM |
| Тип диска | SSD |
| Користувальницькі характеристики | |
| (Сбірка) Споживана потужність | 6 Вт |
| TBW | 720 |
| Артикул | SSDPR-CX400-02T-G2 |
| Габарити | 100 х 69.85 х 7 мм |
| Гарантія, міс | 36 |
| Інтерфейс підключення | SATA III (6Gb/s) |
| Мoдель | 2.5" 2TB |
| Наработка на отказ | 2 млн.часов |
| Обсяг пам'яті | 2 TB |
| Швидкість записування | 500 Mb/s |
| Швидкість читання | 550 Mb/s |
| Країна виробництва | Польща |
| Також шукають | великого обсягу, для комп'ютера, ноутбука, ігрових |
| Тип накопичувача | внутрішній |
| Тип флешпам'яті | 3D TLC NAND |
| Товщина | 7 мм |
| Форм-фактор | 2.5" |
Інформація для замовлення
- Ціна: 11 785 ₴





