-5%

ORIGINAL! Маршрутизатор Ubiquiti UniFi Express 7 (UX7) - Якість! Гарантія! MegaTorg.com.ua
12 361 ₴
11 743 ₴
- В наявності
- Код: 903194-01-MegaTorg
+380 (96) 491-00-02
- +380 (96) 491-00-02
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Маршрутизатор Ubiquiti UniFi Express 7 (UX7) – це високотехнологічне рішення, яке поєднує якість роботи та надійність з'єднань. Підтримуючи новітній стандарт Wi-Fi 802.11be, він забезпечує швидкісну бездротову передачу даних, ідеально пристосовану для сучасних домів та офісів. Завдяки трьом вбудованим антенам UX7 забезпечує рівномірне, стабільне покриття навіть у великих приміщеннях, що робить його відмінним вибором для користувачів, які потребують надійності.
Маршрутизатор підтримує платформу UniFi OS та легко інтегрується в екосистему UniFi, що значно спрощує управління мережею, навіть для недосвідчених користувачів. Один з його головних козирів – це високопродуктивні LAN порти зі швидкістю до 2.5 Гбіт/с, які разом з USB-C портом дозволяють досягти максимальної продуктивності дротових з'єднань.
Дизайн UX7 не лише інноваційний, а й передбачає можливість масштабування для підтримки великої кількості підключень. Цей маршрутизатор стане ідеальним рішенням для тих, хто цінує потужність та зручність управління, поєднуючи їх у компактній формі.
Маршрутизатор підтримує платформу UniFi OS та легко інтегрується в екосистему UniFi, що значно спрощує управління мережею, навіть для недосвідчених користувачів. Один з його головних козирів – це високопродуктивні LAN порти зі швидкістю до 2.5 Гбіт/с, які разом з USB-C портом дозволяють досягти максимальної продуктивності дротових з'єднань.
Дизайн UX7 не лише інноваційний, а й передбачає можливість масштабування для підтримки великої кількості підключень. Цей маршрутизатор стане ідеальним рішенням для тих, хто цінує потужність та зручність управління, поєднуючи їх у компактній формі.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ubiquiti |
| Тип | Бездротовий |
| Загальні | |
| Вага | 422 г |
| Висота | 42.5 мм |
| Ширина | 117 мм |
| Живлення | USB |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | UX7 |
| Вхідний інтерфейс | 10/100/1000/10 000 BASE-T Ethernet |
| Гарантія, міс | 12 |
| Глибина | 118 мм см |
| Додаткові порти | USB-C |
| Захист інформації | WPA3, WPA2-PSK, WPA2, WPA/WPA2-Enterprise, WPA, Radius with 802.1x, DNS-over-TLS |
| Кількість LAN портів (RJ-45) | 2 |
| Кількість антен | 3 |
| Кількість у комплекті | 1 шт |
| Мoдель | UniFi Express 7 |
| Оперативна пам'ять | 3 Гб |
| Особливості | Підтримка MU-MIMO, З віддаленим керуванням |
| Підтримка MESH | Да |
| Підтримка VPN | Да |
| Підтримка транспортних протоколів | L2TP, PPTP, IPv6, HTTP, DHCP, IPv4 |
| Процесор | ARM Cortex - A53 1500 MHz |
| Робоча частота | 2.4/5/6 ГГц |
| Режими роботи | Wi-Fi маршрутизатор |
| Швидкість LAN портів | 2.5 Гбіт/с, 10 Гбіт/с |
| Швидкість Wi-Fi | 5764 Мбіт/с |
| Відповідність мережевим стандартам | IEEE 802.11ac, IEEE 802.11ax, IEEE 802.1Q |
| Стандарт Wi-Fi 802.11 | ac, n, g, be, b, ax, a |
| Країна виробництва | Китай |
| Також шукають | VPN роутери, геймерські, з usb-входом |
| Тип антени | вбудовані |
| Функції міжсетевого екрана | DDNS, NAT |
Інформація для замовлення
- Ціна: 11 743 ₴







