-10%

ORIGINAL! Ніж Skif Frontier Limited Edition Titanium Gray (EA1 GY) - Якість! Гарантія! MegaTorg.com.ua
9 848 ₴
8 863 ₴
- В наявності
- Код: 973071-01-MegaTorg
+380 (96) 491-00-02
- +380 (96) 491-00-02
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
господарський, Frame Lock, фліппер, MagnaCut, 122 г, сірий
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Skif |
| Колір | Сірий |
| Вага з чохлом | |
| Вага | 122 г |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | EA1 GY |
| Тип ножа | господарський |
| Гарантія, міс | 12 |
| Довжина клинка | 95 мм |
| Конструкція осьового механізму | на підшипниках |
| Марка сталі/ Матеріал клинка | MagnaCut |
| Матеріал руків'я | титан |
| Мoдель | Frontier Limited Edition Titanium Gray |
| Загальна довжина | 218 мм |
| Поверхня клинка | SW (Stonewash) |
| Країна виробництва | Італія |
| Країна реєстрації бренда | Україна |
| Твердість сталі | 61-62 HRC |
| Тип замка | Frame Lock |
| Тип відкривання | фліпер |
| Тип різальної крайки | гладка |
| Товщина клинка | 3 мм |
| Форма клинка | drop-point |
Інформація для замовлення
- Ціна: 8 863 ₴





