
ORIGINAL! Ніж Spyderco Tenacious Black Blade Lightweight полусеррейтор (C122PSBBK) - Якість! Гарантія! MegaTorg.com.ua
4 101 ₴
3 486 ₴
- В наявності
- Код: 376741-01-MegaTorg
- +380 (96) 491-00-02
Tenacious в перекладі з англійскої - міцний, сильний, впертий.
Це перший ніж, що носить ім'я Spyderco, який був виготовлений в Китаї. Непросте рішення про включення в модельний ряд Spyderco «китайця», ухвалювалося керівництвом компанії після довгого і всебічного обмірковування і вивчення можливої реакції споживачів. В результаті вийшов відмінний ніж з усіма рисами кращих представників сімейства Spyderco, але по більш ніж розумною ціною.
Оновлена модель ножа Tenacious з позначенням Lightweight, як і випливає з назви, легше базової за рахунок накладок на рукоятці з текстурованого FRN. Різниця у вазі складає близько 10 грамів, при цьому міцність і інші характеристики ножа залишилися на колишньому високому рівні. Клинок чорного кольору, з покриттям DLC, ріжуча кромка - комбінована, напівсеррейторна.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Spyderco |
| Країна виробник | Китай |
| Колір | Чорний |
| Матеріал рукоятки | FRN |
| Вага з чохлом | |
| Вага | 105 г |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | C122PSBBK |
| Тип ножа | кишеньковий (EDC) |
| Гарантія, міс | 3 |
| Довжина клинка | 86 мм |
| Конструкція | складной |
| Конструкція осьового механізму | на шайбах |
| Марка сталі/ Матеріал клинка | 8Cr13MoV |
| Матеріал руків'я | FRN (Fiberglass Reinforced Nylon) |
| Мoдель | Tenacious Black Blade Lightweight напівсеррейтор |
| Загальна довжина | 197 мм |
| Особливості | кліпса, отвір під темляк |
| Поверхня клинка | DLC (Diamond Like Carbon) |
| Примітка | Не є холодною зброєю і не є предметом заборонених до продажу на території України |
| Країна виробництва | Китай |
| Країна реєстрації бренда | США |
| Твердість сталі | 59 HRC |
| Тип замка | Liner Lock |
| Тип відкривання | підпальцевий отвір |
| Тип різальної крайки | напівсеррейтор |
| Товщина клинка | 3.1 мм |
| Форма клинка | drop-point |
- Ціна: 3 486 ₴


