-15%

ORIGINAL! Зарядний пристрій VENTION 3xUSB-C PD100W + 1xUSB QC 3.0 30 W GaN + cable USB-C to USB-C 1.0m gray (TZ-FETH0-EU) —
2 648 ₴
2 251 ₴
- В наявності
- Код: 1023707-01-MegaTorg
+380 (96) 491-00-02
- +380 (96) 491-00-02
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Зарядний пристрій VENTION 3xUSB-C PD100W + 1xUSB QC 3.0 30 W GaN з комплектним кабелем USB-C to USB-C завдовжки 1.0 м у сірому виготовленні — це незамінний ґаджет для сучасного користувача. Завдяки GaN-технології, яка дає змогу зменшити розміри пристрою, ви отримуєте потужність до 100 Вт у компактному корпусі. Цей зарядний пристрій забезпечує універсальність у використанні, даючи змогу заряджати різноманітні пристрої, від смартфонів до ноутбуків, завдяки вихідному під'єднанню типу USB і USB Type-C.
Один із ключових аспектів цього пристрою — підтримка швидкого заряджання з технологіями Programmable Power Supply (PPS) і Power Delivery 3.0, які автоматично адаптуються під вимоги вашого пристрою. Завдяки трьом портам USB-C і одному USB-A ви можете одночасно заряджати кілька пристроїв, не втрачаючи швидкість заряджання та зберігаючи високу ефективність.
Потужність заряду до 5 А забезпечує швидке відновлення енергії, а міцний кабель забезпечує надійне передавання даних зі швидкістю до 480 Мбіт/с. Використовуючи комплектний кабель, ви можете розраховувати на максимальну потужність, що робить цей пристрій ідеальним вибором для тих, хто цінує якість і зручність. Незалежно від того, в дорозі ви чи вдома, цей зарядний комплект стане вашим надійним помічником у будь-якій ситуації.
Один із ключових аспектів цього пристрою — підтримка швидкого заряджання з технологіями Programmable Power Supply (PPS) і Power Delivery 3.0, які автоматично адаптуються під вимоги вашого пристрою. Завдяки трьом портам USB-C і одному USB-A ви можете одночасно заряджати кілька пристроїв, не втрачаючи швидкість заряджання та зберігаючи високу ефективність.
Потужність заряду до 5 А забезпечує швидке відновлення енергії, а міцний кабель забезпечує надійне передавання даних зі швидкістю до 480 Мбіт/с. Використовуючи комплектний кабель, ви можете розраховувати на максимальну потужність, що робить цей пристрій ідеальним вибором для тих, хто цінує якість і зручність. Незалежно від того, в дорозі ви чи вдома, цей зарядний комплект стане вашим надійним помічником у будь-якій ситуації.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Vention |
| Призначення | Універсальне |
| Колір | Сірий |
| Вид | Зарядний пристрій |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | TZ-FETH0-EU |
| Швидке заряджання | Programmable PowerSupply (PPS), Power Delivery 3.0 |
| Вихідний струм | 3 A, 5 A, 2.5 A |
| Гарантія, міс | 12 |
| Довжина кабелю | 1 м |
| Додаткові характеристики | кабель USB Type-C 1 м у комплекті |
| Кількість USB-портів | 1 x USB, 3 x USB Type C |
| Максимальна вихідна потужність | 100 Вт |
| Максимальний вихідний струм | 5 A |
| Мoдель | 3xUSB-C PD100W + 1xUSB QC3.0 30W GaN + cable USB-C |
| Особливості | інтегрована технологія GaN |
| Харчування | Мережа |
| Країна виробництва | Китай |
| Тип вихідного під'єднання | USB Type-C, USB |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 251 ₴



