-15%

ORIGINAL! Комутатор мережевий D-Link DGS-108 - Якість! Гарантія! MegaTorg.com.ua
2 172 ₴
1 846 ₴
- В наявності
- Код: 999737-01-MegaTorg
+380 (96) 491-00-02
- +380 (96) 491-00-02
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
8-портовий гігабітний некерований комутатор для настільних комп'ютерів DGS-108 - це економічний спосіб для малого та середнього бізнесу скористатися перевагами підвищеної пропускної здатності Gigabit Ethernet. Він оснащений вісьмома гігабітними портами для легкого розширення мережі і швидкого переходу на гігабітну швидкість.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | D-link |
| Форм-фактор | Настільний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Jumbo-фрейм | 9000 байт |
| Артикул | DGS-108 |
| Можливість віддаленого керування | некерований |
| Висота | 22 мм см |
| Гарантія, міс | 12 |
| Глибина | 85 мм см |
| Кількість портів | 8 |
| Корпус | Металевий |
| Метод передавання | Store-and-Forward (збереження та передавання) |
| Мoдель | DGS-108 |
| Порти | 8 x 10/100/1000 Мбіт/с |
| Розмір таблиці МАС-адрес | 8192 адрес |
| Відповідність мережевим стандартам | ANSI/IEEE 802.3 NWay, IEEE 802.3 10BASE-T Ethernet, IEEE 802.3ab 1000Base-T Gigabit Ethernet, IEEE 802.3u 100BASE-TX Fast Ethernet, IEEE 802.3x |
| Країна виробництва | Тайвань |
| Тип | некерований |
| Ширина | 138.6 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 846 ₴




