-20%

ORIGINAL! Зарядний пристрій VENTION 2xUSB-C PD70W + 1xUSB QC 3.0 22.5 W GaN + cable USB-C to USB-C 1.0 m black gray (TZ-FEXH0-EU) —
1 831 ₴
1 465 ₴
- В наявності
- Код: 1023708-01-MegaTorg
+380 (96) 491-00-02
- +380 (96) 491-00-02
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
GaN Зарядний пристрій VENTION 2xUSB-C PD70W + 1xUSB QC3.0 22.5W пропонує унікальне поєднання потужності та компактності завдяки передовій технології GaN. Це дає змогу зменшити розмір зарядного пристрою на 31%, порівнюючи з традиційними моделями, роблячи його ідеальним для подорожей і домашнього використання.
Універсальна сумісність є однією з головних особливостей цього зарядного пристрою. Завдяки двом портам USB-C і одному USB-A, він підтримує широкий спектр пристроїв, включно з ноутбуками, планшетами, смартфонами, фітнес-браслети та навіть TWS-навушниками. Підтримка останніх стандартів заряджання — Quick Charge 3.0, Power Delivery 3.0 і PPS — забезпечує швидке та зручне заряджання різних пристроїв.
Інтелектуальний розподіл потужності дає змогу заряджати кілька пристроїв одночасно без втрати швидкості або ефективності. Технологія розподіляє до 70 Вт між портами залежно від потреб пристроїв.
Безпека користувачів у пріоритеті: зарядний пристрій обладнаний вогнестійким корпусом і системою захисту від перегрівання, перенапруги, перевантаження та короткого замикання. Це гарантує стабільне та надійне заряджання цілу добу.
Турбо заряджання — справжня знахідка для вимогливіших користувачів. Приклади містять заряджання MacBook Air або Google Pixelbook до 50% за кілька хвилин, даючи змогу швидко повернутися до роботи.
До комплекту входить міцний USB-C to USB-C кабель завдовжки 1 метр, виготовлений із стійких матеріалів, що забезпечують довговічність і надійність під'єднання. Цей комплект — ідеальне рішення для будь-якого сучасного користувача, який цінує швидкість, надійність і безпеку.
Універсальна сумісність є однією з головних особливостей цього зарядного пристрою. Завдяки двом портам USB-C і одному USB-A, він підтримує широкий спектр пристроїв, включно з ноутбуками, планшетами, смартфонами, фітнес-браслети та навіть TWS-навушниками. Підтримка останніх стандартів заряджання — Quick Charge 3.0, Power Delivery 3.0 і PPS — забезпечує швидке та зручне заряджання різних пристроїв.
Інтелектуальний розподіл потужності дає змогу заряджати кілька пристроїв одночасно без втрати швидкості або ефективності. Технологія розподіляє до 70 Вт між портами залежно від потреб пристроїв.
Безпека користувачів у пріоритеті: зарядний пристрій обладнаний вогнестійким корпусом і системою захисту від перегрівання, перенапруги, перевантаження та короткого замикання. Це гарантує стабільне та надійне заряджання цілу добу.
Турбо заряджання — справжня знахідка для вимогливіших користувачів. Приклади містять заряджання MacBook Air або Google Pixelbook до 50% за кілька хвилин, даючи змогу швидко повернутися до роботи.
До комплекту входить міцний USB-C to USB-C кабель завдовжки 1 метр, виготовлений із стійких матеріалів, що забезпечують довговічність і надійність під'єднання. Цей комплект — ідеальне рішення для будь-якого сучасного користувача, який цінує швидкість, надійність і безпеку.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Vention |
| Вид | Зарядний пристрій |
| Призначення | Універсальне |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | TZ-FEXH0-EU |
| Швидке заряджання | Programmable PowerSupply (PPS), Power Delivery 3.0, Quick Charge 3.0 |
| Вихідний струм | 2 A, 3 A, 1.5 A, 3.5 А, 2.25 А |
| Гарантія, міс | 12 |
| Довжина кабелю | 1 м |
| Додаткові характеристики | кабель USB Type-C 1 м у комплекті, вбудований захист від перегрівання, короткого замикання та перевантажень |
| Кількість USB-портів | 1 x USB, 2 x USB Type C |
| Максимальна вихідна потужність | 70 Вт |
| Максимальний вихідний струм | 3.5 А |
| Мoдель | 2xUSB-C PD70W + 1xUSB QC3.0 22.5W GaN + cable USB- |
| Особливості | smart Charge (інтелектуальний розподіл струму) |
| Харчування | Мережа |
| Країна виробництва | Китай |
| Тип вихідного під'єднання | USB Type-C, USB |
| Колір | Темно-сірий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 465 ₴










