-20%

ORIGINAL! Зарядний пристрій VENTION 2xUSB-C PD70W + 1xUSB QC 3.0 22.5W GaN gray (FEXH0-EU) — Якість! Гарантія! MegaTorg.com.ua
1 445 ₴
1 156 ₴
- В наявності
- Код: 1023701-01-MegaTorg
+380 (96) 491-00-02
- +380 (96) 491-00-02
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Зарядний пристрій VENTION 2xUSB-C PD70W + 1xUSB QC 3.0 22.5W GaN сірий (FEXH0-EU) — це інноваційне рішення для швидкого й безпечного заряджання вашої техніки. Завдяки використанню технології нітрид галію (GaN), цей адаптер забезпечує високу ефективність і потужність, даючи змогу досягти максимальної вихідної потужності 70 Вт. Це робить його ідеальним вибором для заряджання не тільки смартфонів, а й вимогливіших пристроїв, як-от ноутбуки та планшети.
Зарядний пристрій обладнаний трьома портами USB, включно з двома USB Type-C та одним традиційним USBом, що дає змогу одночасно заряджати кілька пристроїв. Підтримка технологій швидкого заряджання, як-от Power Delivery 3.0 і Quick Charge 3.0, гарантує мінімальний час заряджання навіть для енергоємних пристроїв.
Унікальна функція інтелектуального розподілу потужності дає змогу зарядному пристрою керувати вихідною потужністю з урахуванням специфікацій кожного під'єднаного пристрою, забезпечуючи оптимальну продуктивність. Це робить VENTION ідеальним вибором для різних пристроїв, від фітнес-браслетів до екшн-камер і TWS навушників.
Незалежно від того, чи перебуваєте ви вдома, в офісі, чи подорожуєте, компактний і легкий дизайн зарядного пристрою VENTION гарантує його зручність у використанні. Вбудовані системи захисту від перегрівання та перезарядження додають ще більше впевненості в безпеці ваших електронних пристроїв. Цей пристрій не тільки революціонізує процес заряджання, але й забезпечує чудову надійність, роблячи його незамінним для кожного сучасного користувача.
Зарядний пристрій обладнаний трьома портами USB, включно з двома USB Type-C та одним традиційним USBом, що дає змогу одночасно заряджати кілька пристроїв. Підтримка технологій швидкого заряджання, як-от Power Delivery 3.0 і Quick Charge 3.0, гарантує мінімальний час заряджання навіть для енергоємних пристроїв.
Унікальна функція інтелектуального розподілу потужності дає змогу зарядному пристрою керувати вихідною потужністю з урахуванням специфікацій кожного під'єднаного пристрою, забезпечуючи оптимальну продуктивність. Це робить VENTION ідеальним вибором для різних пристроїв, від фітнес-браслетів до екшн-камер і TWS навушників.
Незалежно від того, чи перебуваєте ви вдома, в офісі, чи подорожуєте, компактний і легкий дизайн зарядного пристрою VENTION гарантує його зручність у використанні. Вбудовані системи захисту від перегрівання та перезарядження додають ще більше впевненості в безпеці ваших електронних пристроїв. Цей пристрій не тільки революціонізує процес заряджання, але й забезпечує чудову надійність, роблячи його незамінним для кожного сучасного користувача.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Vention |
| Колір | Сірий |
| Вид | Зарядний пристрій |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | FEXH0-EU |
| Швидке заряджання | Programmable PowerSupply (PPS), Quick Charge 2.0, Power Delivery 2.0, Quick Charge 3.0, Power Delivery 3.0 |
| Вихідний струм | 2 A, 3 A, 1.5 A, 3.5 А, 2.25 А |
| Гарантія, міс | 12 |
| Кількість USB-портів | 1 x USB, 2 x USB Type C |
| Максимальна вихідна потужність | 70 Вт |
| Максимальний вихідний струм | 3.5 A |
| Мoдель | 2xUSB-C PD70W + 1xUSB QC3.0 22.5W GaN gray |
| Призначення | для планшета, для телефона, для TWS-навушників, для ноутбука, для смарт-годинника, екшн-камер, для геймпада, для рацій, для фітнес-браслету |
| Особливості | smart Charge (інтелектуальний розподіл струму), інтегрована технологія GaN |
| Харчування | Мережа |
| Країна виробництва | Китай |
| Тип вихідного під'єднання | USB, USB Type-C |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 156 ₴










