-20%

ORIGINAL! Зарядний пристрій VENTION 2xUSB-C PD65W + 1xUSB QC 3.0 60 W GaN white (FERW0-EU) — Якість! Гарантія! MegaTorg.com.ua
1 409 ₴
1 127 ₴
- В наявності
- Код: 1023698-01-MegaTorg
+380 (96) 491-00-02
- +380 (96) 491-00-02
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Зарядний пристрій VENTION 2xUSB-C PD65W + 1xUSB QC 3.0 60 W GaN white (FERW0-EU) — це інноваційне рішення для швидкого й ефективного заряджання ваших ґаджетів. Завдяки використанню новітньої технології GaN (нітрид галію), цей адаптер забезпечує високу продуктивність за компактних розмірів. Ви отримуєте можливість одночасно заряджати кілька пристроїв завдяки двом портам USB Type-C та одному USB, що неймовірно зручно для сучасного життя в швидкому темпі.
Зарядний пристрій VENTION підтримує швидке заряджання, використовуючи технології Power Delivery і Quick Charge 3.0. З максимальною потужністю 65 Вт і струмом до 5 A — це ідеальне рішення для заряджання вашого смартфона, ноутбука, планшета, рацій, екшн-камери, смарт-годинника та інших ґаджетів. Програмовне подавання живлення (PPS) додатково дає змогу оптимізувати процес заряджання, уникаючи перегрівання.
Основна перевага цього зарядного пристрою — його універсальність і сумісність із широким спектром пристроїв, включно з новітніми моделями iPhone (серії 8-15) і Android. Воно здатне зарядити ваш iPhone 14 Pro на 60% за 28 хвилин або Samsung S22 на 98% за годину — це демонструє високу ефективність.
Безпека використання гарантується завдяки захисту від перегрівання, перенапруги та короткого замикання, що робить цей зарядний пристрій надійним вибором для повсякденного використання. Його компактний розмір і легка вага дають змогу брати його із собою в дорогу, не займаючи багато місця в багажі. Вибирайте VENTION — це якість, на яку можна покластися.
Зарядний пристрій VENTION підтримує швидке заряджання, використовуючи технології Power Delivery і Quick Charge 3.0. З максимальною потужністю 65 Вт і струмом до 5 A — це ідеальне рішення для заряджання вашого смартфона, ноутбука, планшета, рацій, екшн-камери, смарт-годинника та інших ґаджетів. Програмовне подавання живлення (PPS) додатково дає змогу оптимізувати процес заряджання, уникаючи перегрівання.
Основна перевага цього зарядного пристрою — його універсальність і сумісність із широким спектром пристроїв, включно з новітніми моделями iPhone (серії 8-15) і Android. Воно здатне зарядити ваш iPhone 14 Pro на 60% за 28 хвилин або Samsung S22 на 98% за годину — це демонструє високу ефективність.
Безпека використання гарантується завдяки захисту від перегрівання, перенапруги та короткого замикання, що робить цей зарядний пристрій надійним вибором для повсякденного використання. Його компактний розмір і легка вага дають змогу брати його із собою в дорогу, не займаючи багато місця в багажі. Вибирайте VENTION — це якість, на яку можна покластися.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Vention |
| Колір | Білий |
| Вид | Зарядний пристрій |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | FERW0-EU |
| Швидке заряджання | Quick Charge, Power Delivery, Programmable PowerSupply (PPS) |
| Вихідний струм | 5 A |
| Гарантія, міс | 12 |
| Кількість USB-портів | 1 x USB, 2 x USB Type C |
| Максимальна вихідна потужність | 65 Вт |
| Максимальний вихідний струм | 5 A |
| Мoдель | 2xUSB-C PD65W + 1xUSB QC3.0 60W GaN white |
| Призначення | для геймпада, для телефона, для TWS-навушників, для ноутбука, для смарт-годинника, для екшн-камер, для рацій, для фітнес-браслету, для планшета |
| Особливості | інтегрована технологія GaN |
| Харчування | Мережа |
| Країна виробництва | Китай |
| Тип вихідного під'єднання | USB Type-C, USB |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 127 ₴








