-20%

ORIGINAL! Зарядний пристрій VENTION 2xUSB-C PD45W GaN + cable USB-C to USB-C 1.0m black gray (TZ-FCDH0-EU) — Якість! Гарантія!
1 339 ₴
1 071 ₴
- В наявності
- Код: 1023702-01-MegaTorg
+380 (96) 491-00-02
- +380 (96) 491-00-02
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Зарядний пристрій VENTION 2xUSB-C PD45W GaN з кабелем USB-C to USB-C завдовжки 1.0 м (TZ-FCDH0-EU) — ваш надійний партнер у світі електроніки. Завдяки технології нітриду галію (GaN), цей пристрій характеризується підвищеною ефективністю, що дає змогу створювати компактніші зарядні блоки з потужністю до 45 Вт на кожному з двох незалежних портів USB-C.
Ідеально для широкого спектра пристроїв, від смартфонів, планшетів та екшн-камер до TWS-навушників, смарт-годинника та фітнес-браслетів. Створений для тих, хто цінує швидкість, він підтримує технології швидкого заряджання Power Delivery 3.0 і Quick Charge 3.0, що забезпечує миттєве поповнення енергії. Програмоване подавання енергії (PPS) дає змогу адаптувати процес заряджання до індивідуальних потреб ваших ґаджетів.
Елегантний дизайн поєднує сірий корпус із чорним кабелем, додаючи вишуканості вашому робочому простору. Стандартна євровилка (EU-plug) забезпечує сумісність із будь-якими європейськими розетками, а кабель USB-C, що входить до комплекту, дає змогу відразу насолоджуватися простотою використання.
Двопортова конструкція дає змогу вам одночасно заряджати два пристрої, що робить цей адаптер незамінним у подорожах, на роботі та вдома. Інвестувати в якість і ефективність з VENTION і завжди залишайтеся на зв'язку з тими, хто вам дорогий.
Ідеально для широкого спектра пристроїв, від смартфонів, планшетів та екшн-камер до TWS-навушників, смарт-годинника та фітнес-браслетів. Створений для тих, хто цінує швидкість, він підтримує технології швидкого заряджання Power Delivery 3.0 і Quick Charge 3.0, що забезпечує миттєве поповнення енергії. Програмоване подавання енергії (PPS) дає змогу адаптувати процес заряджання до індивідуальних потреб ваших ґаджетів.
Елегантний дизайн поєднує сірий корпус із чорним кабелем, додаючи вишуканості вашому робочому простору. Стандартна євровилка (EU-plug) забезпечує сумісність із будь-якими європейськими розетками, а кабель USB-C, що входить до комплекту, дає змогу відразу насолоджуватися простотою використання.
Двопортова конструкція дає змогу вам одночасно заряджати два пристрої, що робить цей адаптер незамінним у подорожах, на роботі та вдома. Інвестувати в якість і ефективність з VENTION і завжди залишайтеся на зв'язку з тими, хто вам дорогий.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Vention |
| Вид | Зарядний пристрій |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | TZ-FCDH0-EU |
| Швидке заряджання | Programmable PowerSupply (PPS), Quick Charge 3.0, Power Delivery 3.0 |
| Вихідний струм | 1.2 A, 3 A, 2.25 А |
| Гарантія, міс | 12 |
| Довжина кабелю | 1 м |
| Додаткові характеристики | кабель USB Type-C 1 м у комплекті |
| Кількість USB-портів | 2 x USB Type C |
| Максимальна вихідна потужність | 45 Вт |
| Максимальний вихідний струм | 3 А |
| Мoдель | 2xUSB-C PD45W GaN + cable USB-C to USB-C 1.0m blac |
| Призначення | для телефона, для фітнес-браслета, для TWS навушників, для смарт-годинника, для екшн-камер, для геймпада, для рацій, для планшета |
| Особливості | захист від перевантаження струмом, а також від перегрівання |
| Харчування | Мережа |
| Країна виробництва | Китай |
| Тип вихідного під'єднання | USB Type-C |
| Колір | Темно-сірий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 071 ₴










