-25%

ORIGINAL! Зарядний пристрій VENTION 2xUSB-C PD45W GaN + cable USB-C to USB-C 1.0m 5A gray (TZ-FCFH0-EU) — Якість! Гарантія!
1 184 ₴
888 ₴
- В наявності
- Код: 1023703-01-MegaTorg
+380 (96) 491-00-02
- +380 (96) 491-00-02
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Зарядний пристрій VENTION 2xUSB-C PD45W GaN з кабелем USB-C to USB-C 1.0m 5A в сірому кольорі (TZ-FCFH0-EU) є ідеальним вибором для тих, хто цінує швидкість і надійність. Цей компактний адаптер забезпечує потужність до 45 Вт на кожен із двох портів. Він призначений для заряджання широкого спектра пристроїв, включно зі смартфонами, планшетами, смарт-годинником, фітнес-браслетами, екшн-камери, геймпадами, TWS-навушниками й навіть деякими ноутбуками й ультрабуками, що підтримують USB Power Delivery.
Завдяки інноваційній технології GaN (галій-нітрид), цей пристрій не тільки компактніший, але й ефективніший, знижуючи нагрівання під час роботи. До комплекту входить якісний кабель завдовжки 1 метр, розрахований на струм до 5 А та потужність до 100 Вт. Це забезпечує можливість швидкого заряджання з обох портів.
Особливістю пристрою є підтримка стандартів швидкого заряджання Power Delivery 3.0 і PPS, що дає змогу автоматично настроювати оптимальний режим для кожного під'єднаного ґаджета. VENTION розумно розподіляє потужність між портами, даючи змогу одночасне заряджання двох пристроїв. Це універсальне рішення для тих, хто постійно в русі та потребує надійного заряджання своїх ґаджетів.
Компактний дизайн і висока ефективність роблять цей зарядний пристрій незамінним помічником у повсякденному житті сучасної людини. Завдяки VENTION ви отримуєте максимум від кожного під'єднаного пристрою.
Завдяки інноваційній технології GaN (галій-нітрид), цей пристрій не тільки компактніший, але й ефективніший, знижуючи нагрівання під час роботи. До комплекту входить якісний кабель завдовжки 1 метр, розрахований на струм до 5 А та потужність до 100 Вт. Це забезпечує можливість швидкого заряджання з обох портів.
Особливістю пристрою є підтримка стандартів швидкого заряджання Power Delivery 3.0 і PPS, що дає змогу автоматично настроювати оптимальний режим для кожного під'єднаного ґаджета. VENTION розумно розподіляє потужність між портами, даючи змогу одночасне заряджання двох пристроїв. Це універсальне рішення для тих, хто постійно в русі та потребує надійного заряджання своїх ґаджетів.
Компактний дизайн і висока ефективність роблять цей зарядний пристрій незамінним помічником у повсякденному житті сучасної людини. Завдяки VENTION ви отримуєте максимум від кожного під'єднаного пристрою.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Vention |
| Колір | Сірий |
| Вид | Зарядний пристрій |
| Призначення | Універсальне |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | TZ-FCFH0-EU |
| Швидке заряджання | Programmable PowerSupply (PPS), Power Delivery 3.0 |
| Вихідний струм | 5 A |
| Гарантія, міс | 12 |
| Довжина кабелю | 1 м |
| Додаткові характеристики | кабель у комплекті |
| Кількість USB-портів | 2 x USB Type C |
| Максимальна вихідна потужність | 45 Вт |
| Максимальний вихідний струм | 5 A |
| Мoдель | 2xUSB-C PD45W GaN + cable USB-C to USB-C 1.0m 5A g |
| Особливості | smart Charge (інтелектуальний розподіл струму) |
| Харчування | Мережа |
| Країна виробництва | Китай |
| Тип вихідного під'єднання | USB Type-C |
Інформація для замовлення
- Ціна: 888 ₴










