-25%

ORIGINAL! Зарядний пристрій VENTION 2xUSB-C PD45W GaN gray (FCDH0-EU) — Якість! Гарантія! MegaTorg.com.ua
1 184 ₴
888 ₴
- В наявності
- Код: 1023691-01-MegaTorg
+380 (96) 491-00-02
- +380 (96) 491-00-02
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Зарядний пристрій VENTION 2xUSB-C PD45W GaN gray (FCDH0-EU) — ідеальне рішення для тих, хто цінує сучасні технології й ефективність. Цей компактний адаптер поєднує в собі передову GaN-технологію, що робить його меншим і легшим, але водночас потужним і енергоефективним. Він забезпечує швидке заряджання завдяки підтримці Power Delivery 3.0, швидкому заряджанню Quick Charge 3.0 і Programmable Power Supply (PPS).
Завдяки подвійному USB-C під'єднанню, цей пристрій дає змогу одночасно заряджати два ґаджети, підтримуючи максимальну вихідну потужність до 45 Вт на кожен порт. Це означає, що ви зможете швидко заряджати смартфони, планшети, екшн-камери, рації, TWS-навушники, фітнес-браслети та навіть ноутбуки малого класу без зниження ефективності.
Зарядний пристрій VENTION обладнаний європейською вилкою, що робить його зручним для використання в стандартних розетках у всій Європі. Його універсальність дає змогу вам із легкістю замінити кілька різних зарядних пристроїв одним, що неабияк спрощує організацію простору в сумці або на робочому столі.
У комплекті часто є зручний USB-C → USB-C кабель завдовжки приблизно 1 метр, що забезпечує комфорт під час використання як удома, так і в дорозі. Вибравши VENTION 2xUSB-C PD45W GaN, ви отримуєте не тільки ефективний зарядний пристрій, але й стильний аксесуар, який піклується про довговічність ваших електронних пристроїв.
Завдяки подвійному USB-C під'єднанню, цей пристрій дає змогу одночасно заряджати два ґаджети, підтримуючи максимальну вихідну потужність до 45 Вт на кожен порт. Це означає, що ви зможете швидко заряджати смартфони, планшети, екшн-камери, рації, TWS-навушники, фітнес-браслети та навіть ноутбуки малого класу без зниження ефективності.
Зарядний пристрій VENTION обладнаний європейською вилкою, що робить його зручним для використання в стандартних розетках у всій Європі. Його універсальність дає змогу вам із легкістю замінити кілька різних зарядних пристроїв одним, що неабияк спрощує організацію простору в сумці або на робочому столі.
У комплекті часто є зручний USB-C → USB-C кабель завдовжки приблизно 1 метр, що забезпечує комфорт під час використання як удома, так і в дорозі. Вибравши VENTION 2xUSB-C PD45W GaN, ви отримуєте не тільки ефективний зарядний пристрій, але й стильний аксесуар, який піклується про довговічність ваших електронних пристроїв.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Vention |
| Колір | Сірий |
| Вид | Зарядний пристрій |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | FCDH0-EU |
| Швидке заряджання | Programmable PowerSupply (PPS), Quick Charge 3.0, Power Delivery 3.0 |
| Вихідний струм | 2.4 A, 3 A |
| Гарантія, міс | 12 |
| Довжина кабелю | 1 м |
| Кількість USB-портів | 2 x USB Type C |
| Максимальна вихідна потужність | 45 Вт |
| Максимальний вихідний струм | 3 А |
| Мoдель | 2xUSB-C PD45W GaN gray |
| Призначення | для фітнес-браслета, для телефона, для TWS навушників, для смарт-годинника, для екшн-камер, для геймпада, для рацій, для планшета |
| Особливості | інтегрована технологія GaN |
| Харчування | Мережа |
| Країна виробництва | Китай |
| Тип вихідного під'єднання | USB Type-C |
Інформація для замовлення
- Ціна: 888 ₴










