-25%

ORIGINAL! Зарядний пристрій VENTION 2xUSB-C PD45W GaN transparent white (FCFW0-EU) — Якість! Гарантія! MegaTorg.com.ua
1 071 ₴
803 ₴
- В наявності
- Код: 1023693-01-MegaTorg
+380 (96) 491-00-02
- +380 (96) 491-00-02
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Зарядний пристрій VENTION 2xUSB-C PD45W GaN transparent white (FCFW0-EU) — це інноваційний адаптер, який забезпечить вам швидке та надійне заряджання різноманітних ґаджетів. Завдяки технології GaN (нітрид галію), цей пристрій вирізняється компактністю, високою ефективністю і мінімальним нагріванням, що робить його ідеальним вибором для тих, хто цінує якість і безпеку.
Загальна потужність пристрою досягає 45 Вт, що дає змогу ефективно заряджати навіть енергоємні ґаджети. Наявність двох USB-C портів із можливістю одночасного заряджання підвищує комфортність використання. Водночас розподіл потужності відбувається оптимально: до 45 Вт на один порт або 25 Вт і 20 Вт за одночасного використання обох портів.
Підтримка швидкісних протоколів, як-от PD 3.0, Quick Charge 2.0/3.0 і PPS, забезпечує швидке адаптивне заряджання, що зручно для власників сучасних смартфонів, планшетів, геймпадів або TWS навушників. Крім того, адаптер підходить для ґаджетів із різними параметрами напруги від 100 до 240 V, що є безперечною перевагою під час подорожей.
Стильний прозорий дизайн білого кольору не тільки підкреслює якість, але й додає естетичності вашому зарядному арсеналу. VENTION — це поєднання технологій, надійності та сучасного дизайну в одному пристрої.
Загальна потужність пристрою досягає 45 Вт, що дає змогу ефективно заряджати навіть енергоємні ґаджети. Наявність двох USB-C портів із можливістю одночасного заряджання підвищує комфортність використання. Водночас розподіл потужності відбувається оптимально: до 45 Вт на один порт або 25 Вт і 20 Вт за одночасного використання обох портів.
Підтримка швидкісних протоколів, як-от PD 3.0, Quick Charge 2.0/3.0 і PPS, забезпечує швидке адаптивне заряджання, що зручно для власників сучасних смартфонів, планшетів, геймпадів або TWS навушників. Крім того, адаптер підходить для ґаджетів із різними параметрами напруги від 100 до 240 V, що є безперечною перевагою під час подорожей.
Стильний прозорий дизайн білого кольору не тільки підкреслює якість, але й додає естетичності вашому зарядному арсеналу. VENTION — це поєднання технологій, надійності та сучасного дизайну в одному пристрої.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Vention |
| Колір | Білий |
| Вид | Зарядний пристрій |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | FCFW0-EU |
| Швидке заряджання | Power Delivery, Programmable PowerSupply (PPS), Quick Charge 2.0, Quick Charge 3.0 |
| Вихідний струм | 3 A |
| Гарантія, міс | 12 |
| Максимальна вихідна потужність | 45 Вт |
| Максимальний вихідний струм | 3 А |
| Мoдель | 2xUSB-C PD45W GaN transparent white |
| Призначення | для рацій, для телефона, для TWS-навушників, для смарт-годинника, для екшн-камер, для геймпада, для фітнес-браслета, для планшета |
| Особливості | інтегрована технологія GaN |
| Харчування | Мережа |
| Країна виробництва | Китай |
| Тип вихідного під'єднання | USB Type-C |
Інформація для замовлення
- Ціна: 803 ₴





