-25%

ORIGINAL! Зарядний пристрій VENTION 2xUSB-C PD45W GaN transparent gray (FCFH0-EU) — Якість! Гарантія! MegaTorg.com.ua
1 071 ₴
803 ₴
- В наявності
- Код: 1023692-01-MegaTorg
+380 (96) 491-00-02
- +380 (96) 491-00-02
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Зарядний пристрій VENTION 2xUSB-C PD45W GaN transparent gray (FCFH0-EU) — це сучасний пристрій для ефективного заряджання ваших ґаджетів. Завдяки інноваційній технології GaN (нітрид галію), цей адаптер має компактні розміри та високу ефективність, що робить його ідеальним супутником у подорожах. Потужність до 45 Вт дає змогу швидко та надійно заряджати широкий спектр пристроїв: від смартфонів і планшетів до смарт-годинника та фітнес-браслетів.
Основною перевагою моделі є наявність двох портів USB-C, які підтримують протоколи швидкого заряджання PD 3.0, QC 3.0 і Quick Charge 2.0, що забезпечує безпрецедентну швидкість заряджання. Завдяки розподілу потужності, один порт може забезпечити до 45 Вт або розподіляти її між двома пристроями на 25 Вт і 20 Вт відповідно. Це дає змогу одночасно заряджати кілька девайсів без компромісів у швидкості.
Пристрій сумісний із різними стандартами напруги (100-240 V ~ 50/60 Hz), що робить його зручним для використання в будь-якій частині світу. Інтелектуальна адаптивна оптимізація живлення гарантує, що ваші ґаджети завжди отримують оптимальне живлення, знижуючи ризик перегрівання. Виберіть VENTION для надійності та досконалості зарядки!
Основною перевагою моделі є наявність двох портів USB-C, які підтримують протоколи швидкого заряджання PD 3.0, QC 3.0 і Quick Charge 2.0, що забезпечує безпрецедентну швидкість заряджання. Завдяки розподілу потужності, один порт може забезпечити до 45 Вт або розподіляти її між двома пристроями на 25 Вт і 20 Вт відповідно. Це дає змогу одночасно заряджати кілька девайсів без компромісів у швидкості.
Пристрій сумісний із різними стандартами напруги (100-240 V ~ 50/60 Hz), що робить його зручним для використання в будь-якій частині світу. Інтелектуальна адаптивна оптимізація живлення гарантує, що ваші ґаджети завжди отримують оптимальне живлення, знижуючи ризик перегрівання. Виберіть VENTION для надійності та досконалості зарядки!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Vention |
| Колір | Білий |
| Вид | Зарядний пристрій |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | FCFH0-EU |
| Швидке заряджання | Power Delivery, Programmable PowerSupply (PPS), Quick Charge 2.0, Quick Charge 3.0 |
| Вихідний струм | 3 A |
| Гарантія, міс | 12 |
| Максимальна вихідна потужність | 45 Вт |
| Максимальний вихідний струм | 3 А |
| Мoдель | 2xUSB-C PD45W GaN transparent gray |
| Призначення | для рацій, для телефона, для TWS-навушників, для смарт-годинника, для екшн-камер, для геймпада, для фітнес-браслета, для планшета |
| Особливості | інтегрована технологія GaN |
| Харчування | Мережа |
| Країна виробництва | Китай |
| Тип вихідного під'єднання | USB Type-C |
Інформація для замовлення
- Ціна: 803 ₴










