-25%

ORIGINAL! USB флеш накопичувач Transcend 32GB JetFlash 590 USB 2.0 (TS32GJF590K) - Якість! Гарантія! MegaTorg.com.ua
1 045 ₴
784 ₴
- В наявності
- Код: 037595-01-MegaTorg
+380 (96) 491-00-02
- +380 (96) 491-00-02
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
USB флеш накопичувач Transcend 32GB JetFlash 590 USB 2.0 з високошвидкісним інтерфейсом Hi-Speed USB 2.0 і ємністю 32GB максимально спростить зберігання, перенесення і розповсюдження будь-яких цифрових файлів в дорозі. А зручна петелька дозволяє прикріпити кольцо, ланцюжок або тасьму і підвісити накопичувач на сумку або пояс.
USB флеш накопичувач Transcend 32GB JetFlash 590 USB 2.0 (TS32GJF590K) - легка і компактна флешка без захисного ковпачка, яка оснащена висуваэмим USB-роз'ємом, що допомагає вберегти від можливих пошкоджень під час транспортування. Щоб сховати або висунути роз'єм, необхідно лише натиснути і змістити розміщений на корпусі пристрою кольоровий повзунок. Ексклюзивне програмне забезпечення для управління даними Transcend Elite істотно розширює функціональні можливості цього накопичувача.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Transcend |
| Інтерфейс | USB 2.0 |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Об'єм пам'яті | 32 GB |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | TS32GJF590K |
| Вага | 4.9 г кг |
| Гарантія, міс | 60 |
| Додатково | вушко для кріплення до брелока |
| Мoдель | 32GB JetFlash 590 USB 2.0 |
| Країна виробництва | Тайвань |
| Тип | Класичні, З висувним USB |
| Фізичні розміри | 63.6 х 21.2 х 10.6 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 784 ₴





