-35%

ORIGINAL! Зарядное устройство VENTION 1xUSB-C PD30W + 1xUSB QC3.0 30W GaN + cable USB-C to USB-C 1.0m white (TZ-FEQW0-EU-01) -
778 ₴
506 ₴
- В наявності
- Код: 1023706-01-MegaTorg
+380 (96) 491-00-02
- +380 (96) 491-00-02
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Зарядний пристрій VENTION 1xUSB-C PD30W + 1xUSB QC 3.0 30 W GaN — це ваш надійний партнер для заряджання пристроїв, від смарт-годинника до планшетів. Ця модель поєднує в собі високу якість і ефективність, завдяки використанню інноваційної технології нітрид галію (GaN). Завдяки цьому зарядний пристрій має компактні розміри та зберігає потужність на рівні 30 Вт, що дає йому змогу бути на 53% менше стандартних адаптерів.
Домашні, офісні або дорожні умови — зарядний пристрій VENTION завжди забезпечить надійне заряджання без перегрівання. Два порти — USB-C і USB-A — підтримують швидке заряджання з протоколами Power Delivery 3.0, Quick Charge 3.0, а також PPS, що забезпечує оптимальне настроювання зарядки для різних пристроїв. Це гарантує максимальну зручність для заряджання не тільки новітніх смартфонів, а й старих ґаджетів.
Комплект містить кабель USB-C на USB-C завдовжки 1 метр, забезпечуючи як швидке заряджання з струмом до 3 А, так і швидкість передавання даних до 480 Мбіт/с. Виготовлене з вогнестійкого полікарбонату, пристрій має надійні механізми безпеки — від захисту від перенапруги та перевантажень до захисту від короткого замикання, що забезпечує тривалий термін експлуатації як зарядного пристрою, так і ваших ґаджетів.
Домашні, офісні або дорожні умови — зарядний пристрій VENTION завжди забезпечить надійне заряджання без перегрівання. Два порти — USB-C і USB-A — підтримують швидке заряджання з протоколами Power Delivery 3.0, Quick Charge 3.0, а також PPS, що забезпечує оптимальне настроювання зарядки для різних пристроїв. Це гарантує максимальну зручність для заряджання не тільки новітніх смартфонів, а й старих ґаджетів.
Комплект містить кабель USB-C на USB-C завдовжки 1 метр, забезпечуючи як швидке заряджання з струмом до 3 А, так і швидкість передавання даних до 480 Мбіт/с. Виготовлене з вогнестійкого полікарбонату, пристрій має надійні механізми безпеки — від захисту від перенапруги та перевантажень до захисту від короткого замикання, що забезпечує тривалий термін експлуатації як зарядного пристрою, так і ваших ґаджетів.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Vention |
| Колір | Білий |
| Вид | Зарядний пристрій |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | TZ-FEQW0-EU-01 |
| Швидке заряджання | Programmable PowerSupply (PPS), Quick Charge 3.0, Power Delivery 3.0 |
| Вихідний струм | 2.4 A, 3 A, 2.5 A, 1.5 A |
| Гарантія, міс | 12 |
| Довжина кабелю | 1 м |
| Додаткові характеристики | кабель USB Type-C 1 м у комплекті |
| Кількість USB-портів | 1 x USB, 1 x USB Type C |
| Максимальна вихідна потужність | 30 Вт |
| Максимальний вихідний струм | 3 А |
| Мoдель | 1xUSB-C PD30W + 1xUSB QC3.0 30W GaN + cable USB-C |
| Призначення | для телефона, для фітнес-браслета, для TWS навушників, для смарт-годинника, для екшн-камер, для геймпада, для рацій, для планшета |
| Особливості | Захист від перегрівання, перевантаження та короткого замикання, захист від перегрівання та перенапруги |
| Харчування | Мережа |
| Країна виробництва | Китай |
| Тип вихідного під'єднання | USB Type-C, USB |
Інформація для замовлення
- Ціна: 506 ₴










