-35%

ORIGINAL! Зарядное устройство VENTION 1xUSB-C PD30W + 1xUSB QC3.0 30W GaN + cable USB-C to USB-C 1.0m black (TZ-FEQB0-EU-01) -
778 ₴
506 ₴
- В наявності
- Код: 1023705-01-MegaTorg
+380 (96) 491-00-02
- +380 (96) 491-00-02
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Зарядний пристрій Vention 1xUSB-C PD30W + 1xUSB QC 3.0 30 W GaN — це інноваційне рішення для швидкого й ефективного заряджання ваших пристроїв. Використання технології Gallium Nitride (GaN) дає змогу зарядному пристрою бути надзвичайно компактним, забезпечуючи водночас максимальну ефективність заряджання. GaN-технологія робить пристрій на 53% меншим від традиційних аналогів, що неабияк спрощує його транспортування й використання в будь-яких умовах.
Універсальність двох портів робить цей зарядний пристрій особливо привабливим: він обладнаний портами USB-C і USB-A. Це дає змогу легко заряджати до двох пристроїв одночасно: порт USB-C надає до 30 Вт, а USB-A — до 30 Вт потужності. Під'єднання обох портів забезпечує загальну вихідну потужність 15 Вт, що ідеально підходить для одночасного заряджання різних ґаджетів.
Широка сумісність зарядного пристрою дає змогу заряджати практично все: від смартфонів до планшетів, геймпадів і екшн-камер. Заряджання забезпечується завдяки підтримуваним протоколам швидкого заряджання, як-от Programmable Power Supply (PPS), Power Delivery 3.0 і Quick Charge 3.0.
Максимальна вихідна потужність 30 Вт і вихідний струм 3 А роблять цей адаптер ідеальним рішенням для тих, хто прагне швидкого заряджання без зайвих затримок. Додатковий кабель USB-C to USB-C завдовжки 1 метр забезпечує зручність під'єднання в будь-якій ситуації.
Зарядний пристрій Vention — це ваша впевненість у якості та швидкості заряджання ваших улюблених пристроїв без зайвих технологічних складнощів. Використовуйте його для смарт-годинника, TWS навушників та інших сучасних ґаджетів, і ви завжди залишатиметеся на зв'язку.
Універсальність двох портів робить цей зарядний пристрій особливо привабливим: він обладнаний портами USB-C і USB-A. Це дає змогу легко заряджати до двох пристроїв одночасно: порт USB-C надає до 30 Вт, а USB-A — до 30 Вт потужності. Під'єднання обох портів забезпечує загальну вихідну потужність 15 Вт, що ідеально підходить для одночасного заряджання різних ґаджетів.
Широка сумісність зарядного пристрою дає змогу заряджати практично все: від смартфонів до планшетів, геймпадів і екшн-камер. Заряджання забезпечується завдяки підтримуваним протоколам швидкого заряджання, як-от Programmable Power Supply (PPS), Power Delivery 3.0 і Quick Charge 3.0.
Максимальна вихідна потужність 30 Вт і вихідний струм 3 А роблять цей адаптер ідеальним рішенням для тих, хто прагне швидкого заряджання без зайвих затримок. Додатковий кабель USB-C to USB-C завдовжки 1 метр забезпечує зручність під'єднання в будь-якій ситуації.
Зарядний пристрій Vention — це ваша впевненість у якості та швидкості заряджання ваших улюблених пристроїв без зайвих технологічних складнощів. Використовуйте його для смарт-годинника, TWS навушників та інших сучасних ґаджетів, і ви завжди залишатиметеся на зв'язку.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Vention |
| Колір | Чорний |
| Вид | Зарядний пристрій |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | TZ-FEQB0-EU-01 |
| Швидке заряджання | Programmable PowerSupply (PPS), Power Delivery 2.0, Quick Charge 3.0, Power Delivery 3.0 |
| Вихідний струм | 1.5 A, 2 А, 3 A, 2.5 A |
| Гарантія, міс | 12 |
| Довжина кабелю | 1 м |
| Кількість USB-портів | 1 x USB, 1 x USB Type C |
| Максимальна вихідна потужність | 30 Вт |
| Максимальний вихідний струм | 3 А |
| Мoдель | 1xUSB-C PD30W + 1xUSB QC3.0 30W GaN + cable USB-C |
| Призначення | для планшета, для телефона, для TWS навушників, для смарт-годинника, для екшн-камер, для геймпада, для рацій, для фітнес-браслета |
| Особливості | інтегрована технологія GaN |
| Харчування | Мережа |
| Країна виробництва | Китай |
| Тип вихідного під'єднання | USB Type-C, USB |
Інформація для замовлення
- Ціна: 506 ₴





