-35%

ORIGINAL! Зарядний пристрій VENTION USB-C PD20W GaN gray (FEVH0-EU) — Якість! Гарантія! MegaTorg.com.ua
665 ₴
432 ₴
- В наявності
- Код: 1023699-01-MegaTorg
+380 (96) 491-00-02
- +380 (96) 491-00-02
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Зарядний пристрій VENTION USB-C PD20W GaN сірого кольору (FEVH0-EU) — це незамінний помічник для всіх, хто цінує швидкість і надійність під час заряджання своїх сучасних ґаджетів. Воно поєднує передові технології та сучасний дизайн, відповідаючи потребам найвимогливіших користувачів.
Цей адаптер призначений для живлення практично будь-якого пристрою з USB Type-C: від смартфонів і планшетів до смарт-годинника й екшн-камер. Завдяки максимальному вихідному струму на 2.4 А й потужності 20 Вт, пристрій забезпечує швидке заряджання з підтримкою передових технологій швидкого заряджання, як-от Power Delivery 3.0, Quick Charge 2.0 і Quick Charge 3.0.
На особливу увагу заслуговує використання технології GaN (галій-нітрид), яка дає змогу зменшити розміри та вагу пристрою, одночасно підвищуючи його енергоефективність і зменшуючи нагрівання. Це робить зарядний пристрій не тільки компактним, але й ідеально відповідним для поїздок і ділових поїздок.
VENTION USB-C PD20W GaN підтримує широкий діапазон вхідного струму від 100 до 240 В ~ 50/60 Гц, що підкреслює його універсальність і готовність працювати в будь-якій країні. Компактний форм-фактор і надійна конструкція роблять його чудовим вибором для використання в різних сценаріях.
Насолоджуйтеся безперебійною роботою всіх ваших пристроїв і почуттям безпеки завдяки відповідності високим стандартам якості та надійності. Вибираючи VENTION USB-C PD20W GaN, ви інвестуєте у швидкість, ефективність і комфорт.
Цей адаптер призначений для живлення практично будь-якого пристрою з USB Type-C: від смартфонів і планшетів до смарт-годинника й екшн-камер. Завдяки максимальному вихідному струму на 2.4 А й потужності 20 Вт, пристрій забезпечує швидке заряджання з підтримкою передових технологій швидкого заряджання, як-от Power Delivery 3.0, Quick Charge 2.0 і Quick Charge 3.0.
На особливу увагу заслуговує використання технології GaN (галій-нітрид), яка дає змогу зменшити розміри та вагу пристрою, одночасно підвищуючи його енергоефективність і зменшуючи нагрівання. Це робить зарядний пристрій не тільки компактним, але й ідеально відповідним для поїздок і ділових поїздок.
VENTION USB-C PD20W GaN підтримує широкий діапазон вхідного струму від 100 до 240 В ~ 50/60 Гц, що підкреслює його універсальність і готовність працювати в будь-якій країні. Компактний форм-фактор і надійна конструкція роблять його чудовим вибором для використання в різних сценаріях.
Насолоджуйтеся безперебійною роботою всіх ваших пристроїв і почуттям безпеки завдяки відповідності високим стандартам якості та надійності. Вибираючи VENTION USB-C PD20W GaN, ви інвестуєте у швидкість, ефективність і комфорт.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Vention |
| Колір | Сірий |
| Вид | Зарядний пристрій |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | FEVH0-EU |
| Швидке заряджання | Quick Charge 2.0, Quick Charge 3.0, Power Delivery 3.0 |
| Вихідний струм | 2.4 A |
| Гарантія, міс | 12 |
| Кількість USB-портів | 1 x USB Type C |
| Максимальна вихідна потужність | 20 Вт |
| Максимальний вихідний струм | 2.4 А |
| Мoдель | USB-C PD20W GaN gray |
| Призначення | для рацій, для телефона, для TWS-навушників, для смарт-годинника, для екшн-камер, для геймпада, для фітнес-браслета, для планшета |
| Особливості | інтегрована технологія GaN |
| Харчування | Мережа |
| Країна виробництва | Китай |
| Тип вихідного під'єднання | USB Type-C |
Інформація для замовлення
- Ціна: 432 ₴










