-35%

ORIGINAL! Зарядний пристрій VENTION 1xUSB-C PD30W + 1xUSB QC 3.0 30 W GaN white (FEQW0-EU) — Якість! Гарантія! MegaTorg.com.ua
615 ₴
400 ₴
- В наявності
- Код: 1023697-01-MegaTorg
+380 (96) 491-00-02
- +380 (96) 491-00-02
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Зарядний пристрій VENTION 1xUSB-C PD30W + 1xUSB QC 3.0 30 W GaN white (FEQW0-EU) — це поєднання потужності й інноваційних технологій, які роблять цей адаптер незамінним у вашому повсякденному житті. Обладнаний двома портами — сучасним USB-C і класичним USB-A, він ідеально підходить для заряджання новітніх ґаджетів, як-от iPhone, Android-пристрої, планшети, смарт-годинник і навіть фітнес-браслети. Використання технології нітрид галію (GaN) дає змогу зменшити розмір пристрою й підвищити ефективність заряджання, знижуючи тепловиділення, порівнюючи з традиційними кремнієвими аналогами.
Пристрій підтримує високошвидкісні стандарти заряджання, як-от Power Delivery 3.0, Quick Charge 3.0, що забезпечує можливість заряджання вашого смартфона до 60% лише за 28 хвилин. Така ефективність гарантує, що ви завжди будете готові до дії, навіть якщо у вас обмежений час.
Компактний і ергономічний дизайн робить цей зарядний пристрій ідеальним вибором для подорожей. Він легко поміщається в кишеню або сумку, не займаючи багато місця.
Безпека та надійність — ще одні з ключових характеристик VENTION GaN, який обладнаний вогнестійким полікарбонатним корпусом і системою захисту від перегрівання, перенапруги та коротких замикань. Це гарантує безпеку як для зарядного пристрою, так і для ваших під'єднаних ґаджетів.
Цей зарядний пристрій стане ідеальним партнером для тих, хто цінує якість, ефективність і безпеку в кожному аспекті використання електроніки.
Пристрій підтримує високошвидкісні стандарти заряджання, як-от Power Delivery 3.0, Quick Charge 3.0, що забезпечує можливість заряджання вашого смартфона до 60% лише за 28 хвилин. Така ефективність гарантує, що ви завжди будете готові до дії, навіть якщо у вас обмежений час.
Компактний і ергономічний дизайн робить цей зарядний пристрій ідеальним вибором для подорожей. Він легко поміщається в кишеню або сумку, не займаючи багато місця.
Безпека та надійність — ще одні з ключових характеристик VENTION GaN, який обладнаний вогнестійким полікарбонатним корпусом і системою захисту від перегрівання, перенапруги та коротких замикань. Це гарантує безпеку як для зарядного пристрою, так і для ваших під'єднаних ґаджетів.
Цей зарядний пристрій стане ідеальним партнером для тих, хто цінує якість, ефективність і безпеку в кожному аспекті використання електроніки.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Vention |
| Колір | Білий |
| Вид | Зарядний пристрій |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | FEQW0-EU |
| Швидке заряджання | Programmable PowerSupply (PPS), Quick Charge 3.0, Power Delivery 3.0 |
| Вихідний струм | 3 A, 2.5 A, 1.5 A |
| Гарантія, міс | 12 |
| Додаткові характеристики | матеріал: вогнетривкий пластик |
| Кількість USB-портів | 1 x USB, 1 x USB Type C |
| Максимальна вихідна потужність | 30 Вт |
| Максимальний вихідний струм | 3 А |
| Мoдель | 1xUSB-C PD30W + 1xUSB QC3.0 30W GaN white |
| Призначення | для телефона, для фітнес-браслета, для TWS навушників, для смарт-годинника, для екшн-камер, для геймпада, для рацій, для планшета |
| Особливості | інтегрована технологія GaN |
| Харчування | Мережа |
| Країна виробництва | Китай |
| Тип вихідного під'єднання | USB Type-C, USB |
Інформація для замовлення
- Ціна: 400 ₴










