-35%

ORIGINAL! Зарядний пристрій VENTION 1xUSB-C PD30W + 1xUSB QC 3.0 30 W GaN black (FEQB0-EU) — Якість! Гарантія! MegaTorg.com.ua
615 ₴
400 ₴
- В наявності
- Код: 1023696-01-MegaTorg
+380 (96) 491-00-02
- +380 (96) 491-00-02
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Зарядний пристрій Vention 1xUSB-C PD30W + 1xUSB QC 3.0 30 W GaN black (FEQB0-EU) — ідеальний вибір для тих, хто цінує швидкість, надійність і зручність. Завдяки кратерій-нітридовій (GaN) технології, цей адаптер забезпечує компактні розміри та підвищену енергоефективність, даючи змогу заряджати ваші пристрої максимально швидко й без перегрівання.
З двома потужними портами: USB Type-C і USB, Vention підтримує сучасні протоколи швидкого заряджання, як-от Power Delivery 3.0, Quick Charge 3.0, PPS, AFC і FCP. Це дає змогу одночасно заряджати смартфони, планшети, ноутбуки, екшн-камери, TWS навушники, фітнес-браслети та інші ґаджети з максимальною ефективністю. Кожен порт може видавати до 30 Вт потужності та підтримує вихідний струм до 3 А, що забезпечує швидке відновлення енергозапасу навіть для найбільш енергоємних пристроїв.
Модель Vention здатна працювати в діапазоні вхідної напруги від 100 до 240 V, що робить її ідеальною для подорожей. Корпус із термостійкого пластику, посилений GaN технологією, забезпечує міцність і стильний зовнішній вигляд. Компактний дизайн дає змогу легко помістити зарядний пристрій у сумку або кишеню, роблячи його ідеальним супутником як у дорозі, так і вдома.
Vention GaN Charger — це більше, ніж просто зарядний пристрій. Це ваш надійний партнер, що забезпечує високу швидкість заряджання та безпеку для ваших улюблених пристроїв. Вибирайте технології майбутнього з Vention!
З двома потужними портами: USB Type-C і USB, Vention підтримує сучасні протоколи швидкого заряджання, як-от Power Delivery 3.0, Quick Charge 3.0, PPS, AFC і FCP. Це дає змогу одночасно заряджати смартфони, планшети, ноутбуки, екшн-камери, TWS навушники, фітнес-браслети та інші ґаджети з максимальною ефективністю. Кожен порт може видавати до 30 Вт потужності та підтримує вихідний струм до 3 А, що забезпечує швидке відновлення енергозапасу навіть для найбільш енергоємних пристроїв.
Модель Vention здатна працювати в діапазоні вхідної напруги від 100 до 240 V, що робить її ідеальною для подорожей. Корпус із термостійкого пластику, посилений GaN технологією, забезпечує міцність і стильний зовнішній вигляд. Компактний дизайн дає змогу легко помістити зарядний пристрій у сумку або кишеню, роблячи його ідеальним супутником як у дорозі, так і вдома.
Vention GaN Charger — це більше, ніж просто зарядний пристрій. Це ваш надійний партнер, що забезпечує високу швидкість заряджання та безпеку для ваших улюблених пристроїв. Вибирайте технології майбутнього з Vention!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Vention |
| Колір | Чорний |
| Вид | Зарядний пристрій |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | FEQB0-EU |
| Швидке заряджання | Power Delivery, Power Delivery 2.0, Power Delivery 3.0 |
| Вихідний струм | 3 A |
| Гарантія, міс | 12 |
| Додаткові характеристики | матеріал: вогнетривкий пластик |
| Кількість USB-портів | 1 x USB Type C, 1 x USB |
| Максимальна вихідна потужність | 30 Вт |
| Максимальний вихідний струм | 3 А |
| Мoдель | 1xUSB-C PD30W + 1xUSB QC3.0 30W GaN black |
| Призначення | для рацій, для телефона, для TWS-навушників, для ноутбука, для смарт-годинника, для екшн-камер, для геймпада, для фітнес-браслету, для планшета |
| Особливості | інтегрована технологія GaN |
| Харчування | Мережа |
| Країна виробництва | Китай |
| Тип вихідного під'єднання | USB Type-C, USB |
Інформація для замовлення
- Ціна: 400 ₴





