-40%

ORIGINAL! Зарядний пристрій VENTION USB-C PD20W GaN white (FEPW0-EU) — Якість! Гарантія! MegaTorg.com.ua
510 ₴
306 ₴
- В наявності
- Код: 1023695-01-MegaTorg
+380 (96) 491-00-02
- +380 (96) 491-00-02
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Зарядний пристрій VENTION USB-C PD20W GaN white (FEPW0-EU) — це сучасний адаптер, який поєднує інноваційну технологію GaN з компактним дизайном для найвимогливіших користувачів. Завдяки використанню нітриду галію, пристрій забезпечує високу потужність у надзвичайно компактному корпусі, що робить його ідеальним супутником для тих, хто постійно в русі.
Завдяки підтримці швидкого заряджання Power Delivery 3.0 і Quick Charge 3.0, цей адаптер може заряджати пристрої, як-от смартфони, планшети та інші ґаджети, що втричі перевищують стандартну. Маючи максимальну вихідну потужність 20 Вт і один порт USB Type-C, він забезпечує стабільність і надійність у повсякденному використанні.
Яскравий білий колір і текстурована поверхня надають йому естетичну перевагу, даючи змогу гармонійно вписатися в будь-яке оточення. Ще однією перевагою є інтелектуальний режим крапельної зарядки, який автоматично активується у разі досягнення акумулятором 80% заряду, гарантуючи безпеку та продовжуючи його термін експлуатації.
Комплексна система безпеки, включно з захистом від перегрівання та перенапруги, робить цей зарядний пристрій надійним захисником вашої електроніки. Зараз VENTION USB-C PD20W GaN — це високоякісне й безпечне рішення для всіх ваших зарядних потреб, чи то вдома, чи то в подорожі.
Завдяки підтримці швидкого заряджання Power Delivery 3.0 і Quick Charge 3.0, цей адаптер може заряджати пристрої, як-от смартфони, планшети та інші ґаджети, що втричі перевищують стандартну. Маючи максимальну вихідну потужність 20 Вт і один порт USB Type-C, він забезпечує стабільність і надійність у повсякденному використанні.
Яскравий білий колір і текстурована поверхня надають йому естетичну перевагу, даючи змогу гармонійно вписатися в будь-яке оточення. Ще однією перевагою є інтелектуальний режим крапельної зарядки, який автоматично активується у разі досягнення акумулятором 80% заряду, гарантуючи безпеку та продовжуючи його термін експлуатації.
Комплексна система безпеки, включно з захистом від перегрівання та перенапруги, робить цей зарядний пристрій надійним захисником вашої електроніки. Зараз VENTION USB-C PD20W GaN — це високоякісне й безпечне рішення для всіх ваших зарядних потреб, чи то вдома, чи то в подорожі.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Vention |
| Колір | Білий |
| Вид | Зарядний пристрій |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | FEPW0-EU |
| Швидке заряджання | Programmable PowerSupply (PPS), Quick Charge 3.0, Power Delivery 3.0 |
| Вихідний струм | 2.4 A, 3 A, 1.67 А, 2.22 А, 1.8 A |
| Гарантія, міс | 12 |
| Додаткові характеристики | матеріал: вогнетривкий пластик |
| Кількість USB-портів | 1 x USB Type C |
| Максимальна вихідна потужність | 20 Вт |
| Максимальний вихідний струм | 3 А |
| Мoдель | USB-C PD20W GaN white |
| Призначення | для телефона, для фітнес-браслета, для TWS навушників, для смарт-годинника, для екшн-камер, для геймпада, для рацій, для планшета |
| Особливості | Захист від короткого замикання, стрибків напруги, надлишкового струму |
| Харчування | Мережа |
| Країна виробництва | Китай |
| Тип вихідного під'єднання | USB Type-C |
Інформація для замовлення
- Ціна: 306 ₴







