-40%

ORIGINAL! Зарядний пристрій VENTION USB-C PD20W GaN black (FEPB0-EU) — Якість! Гарантія! MegaTorg.com.ua
493 ₴
296 ₴
- В наявності
- Код: 1023709-01-MegaTorg
+380 (96) 491-00-02
- +380 (96) 491-00-02
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Зарядний пристрій VENTION USB-C PD20W GaN black (FEPB0-EU) забезпечує виняткову продуктивність, поєднуючи інноваційні технології з елегантним дизайном. Обладнане передовою технологією GaN III, воно набагато компактніше від звичайних зарядних пристроїв на 20 Вт, пропонуючи високу ефективність і найкраще розсіювання тепла.
Цей адаптер надає потужність 20 Вт із максимальною швидкістю заряджання завдяки підтримці Power Delivery 3.0, Quick Charge 3.0, а також PPS, що робить його ідеальним для смартфонів, планшетів, смарт-годинника, екшн-камер та інших сучасних ґаджетів. Зарядний пристрій підтримує вихідний струм до 2.4 А через один порт USB Type-C, забезпечуючи швидке заряджання від 0% до 60% всього за 30 хвилин.
Цей комплект доповнений міцним кабелем USB-C на USB-C завдовжки 1 метр, здатним передавати до 60 Вт потужності та дані зі швидкістю до 480 Мбіт/с. Система інтелектуального захисту гарантує безпеку, запобігаючи перезаряджанню та перегріванню, зберігаючи максимальний ресурс акумулятора.
Зарядний пристрій VENTION є незамінним аксесуаром для тих, хто цінує якість, портативність і надійність, забезпечуючи швидке відновлення роботи пристроїв у будь-яких умовах.
Цей адаптер надає потужність 20 Вт із максимальною швидкістю заряджання завдяки підтримці Power Delivery 3.0, Quick Charge 3.0, а також PPS, що робить його ідеальним для смартфонів, планшетів, смарт-годинника, екшн-камер та інших сучасних ґаджетів. Зарядний пристрій підтримує вихідний струм до 2.4 А через один порт USB Type-C, забезпечуючи швидке заряджання від 0% до 60% всього за 30 хвилин.
Цей комплект доповнений міцним кабелем USB-C на USB-C завдовжки 1 метр, здатним передавати до 60 Вт потужності та дані зі швидкістю до 480 Мбіт/с. Система інтелектуального захисту гарантує безпеку, запобігаючи перезаряджанню та перегріванню, зберігаючи максимальний ресурс акумулятора.
Зарядний пристрій VENTION є незамінним аксесуаром для тих, хто цінує якість, портативність і надійність, забезпечуючи швидке відновлення роботи пристроїв у будь-яких умовах.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Vention |
| Колір | Чорний |
| Вид | Зарядний пристрій |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | FEPB0-EU |
| Швидке заряджання | Programmable PowerSupply (PPS), Quick Charge 3.0, Power Delivery 3.0 |
| Вихідний струм | 2.4 A |
| Гарантія, міс | 12 |
| Довжина кабелю | 1 м |
| Додаткові характеристики | smart Charge (інтелектуальний розподіл струму) |
| Кількість USB-портів | 1 x USB Type C |
| Максимальна вихідна потужність | 20 Вт |
| Максимальний вихідний струм | 2.4 А |
| Мoдель | USB-C PD20W GaN black |
| Призначення | для фітнес-браслета, для телефона, для TWS навушників, для смарт-годинника, для екшн-камер, для геймпада, для рацій, для планшета |
| Особливості | інтегрована технологія GaN |
| Харчування | Мережа |
| Країна виробництва | Китай |
| Тип вихідного під'єднання | USB Type-C |
Інформація для замовлення
- Ціна: 296 ₴



