-50%

ORIGINAL! Батарейка CR123A Lithium Vinga (VJLBCR123A1) - Якість! Гарантія! MegaTorg.com.ua
276 ₴
138 ₴
- В наявності
- Код: 838542-01-MegaTorg
+380 (96) 491-00-02
- +380 (96) 491-00-02
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Батарейка CR123A Lithium Vinga (VJLBCR123A1) – це високоякісне джерело живлення, що поєднує довговічність та ефективність завдяки інноваційній літієвій електрохімічній системі Li/C. Її циліндрична форма забезпечує надійну посадку в пристроях, а ємність 1600mAh гарантує стабільну роботу до 10 разів довше, ніж у звичайних сольових.
Цей елемент живлення відмінно справляється зі своєю задачею навіть за низьких температур, роблячи його ідеальним вибором для пристроїв із середнім та високим енергоспоживанням, таких як дитячі іграшки, ліхтарі, радіоприймачі та медичні прилади.
Обираючи батарейку Vinga, ви інвестуєте в надійність і економічність, отримуючи сталий та потужний струм у кожному застосуванні.
Цей елемент живлення відмінно справляється зі своєю задачею навіть за низьких температур, роблячи його ідеальним вибором для пристроїв із середнім та високим енергоспоживанням, таких як дитячі іграшки, ліхтарі, радіоприймачі та медичні прилади.
Обираючи батарейку Vinga, ви інвестуєте в надійність і економічність, отримуючи сталий та потужний струм у кожному застосуванні.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Vinga |
| Напруга | 3 В |
| Тип | Батарейка |
| Типорозмір | CR123A |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | VJLBCR123A1 |
| Гарантія, міс | 0 |
| Місткість | 1600mAh (max) |
| Кількість в пакованні | 1 шт |
| Мoдель | CR123A Lithium |
| Країна виробництва | Китай |
| Також шукають | з великою місткістю |
| Форма батареї | циліндрична |
| Електрохімічна система | літієва (Li/C) |
Інформація для замовлення
- Ціна: 138 ₴




