
ORIGINAL! Ніж ZT 0450CF - Якість! Гарантія! MegaTorg.com.ua
12 108 ₴
11 503 ₴
- В наявності
- Код: 243049-01-MegaTorg
- +380 (96) 491-00-02
Ніж ZT 0450CF став плодом співпраці між ZT і дизайнером Дмитром Сінкевич. Однак, ніж був випущений дуже обмеженою серією. Zero Tolerance 0450 володіє обтічною формою і відмінною функціональністю, ця нова і більш компактна версія буде набагато більш доступна для цінителів першокласного дизайну і бездоганної якості.
З його 3,25-дюймовим лезом і титанової руків'ям ZT 0450 має гладкий і вишуканий вигляд, і, як ми думаємо, все це робить його ідеальним EDC. ZT виготовили його з лезом з нержавіючої сталі марки S35VN, що забезпечує гостроту як у бритви, легкість і стійкість заточування. Ніж відкривається плавно і легко завдяки підшипникової системі відкривання (KVT) і плавника. Рамка з титану і замок Frame Lock з сухарем із загартованої сталі забезпечують міцну фіксацію леза. Полірована збільшена капелюшок осьового гвинта додає Zero Tolerance 0450 Sinkevich KVT Titanium вишуканості дизайну.
ZT - дочірній підрозділ найбільшої корпорації з виробництва ріжучих інструментів KAI. Все почалося, коли Майк Страйдер перестав працювати з Buck Knives. Скориставшись ситуацією, Кен Оніон, дизайнер ножів Kershaw Knives, і Страйдер вирішують випустити спільну серію ножів. Її назвали ZT - Zero Tolerance (нульова терпимість). Дітище вийшло на славу: комбінація мілітаризму страйдера, який уособлює непорушну міць Збройних Сил США, і етнічний гавайський колорит Кена оніона дали в результаті плавність ліній в поєднанні з потужністю і позамежної міцністю, помножену на високу якість виконання з використанням кращих матеріалів і передових технологій при їх виготовленні .
Ніж Zero Tolerance 0450 виготовлений за мотивами ексклюзивного ножа Zero Tolerance 0454 Limited Edition Lottery, плода спільного проекту компанії Zero Tolerance і білоруського дизайнера Дмитра Сінкевича, який став «Кращим ножем року» за версією спеціалізованої ножовий виставки Blade Show 2013. Клинок ZT0450 виготовлений з порошковим стали CPM -S35VN, яка має дуже високу зносостійкість. Рукоять ножа виконана з титанового сплаву з покриттям «стоунвош», має малу вагу, дуже зручну форму і практично не ковзає в руці.
| Вага з чохлом | |
|---|---|
| Вага | 77 г |
| Основні | |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 0450CF |
| Тип ножа | кишеньковий (EDC) |
| Гарантія, міс | 3 |
| Довжина клинка | 83 мм |
| Довжина колодки | 105 мм |
| Конструкція | складной |
| Конструкція осьового механізму | на підшипниках |
| Марка сталі/ Матеріал клинка | CPM-S35VN |
| Матеріал руків'я | титан, вуглецеве волокно |
| Мoдель | 0450CF |
| Загальна довжина | 188 мм |
| Особливості | кліпса, отвір під темляк |
| Поверхня клинка | DLC (Diamond Like Carbon) |
| Примітка | Не є холодною зброєю і не є предметом заборонених до продажу на території України |
| Виробник | ZT |
| Країна виробництва | США |
| Країна реєстрації бренда | США |
| Твердість сталі | 58-59 HRC |
| Тип замка | Frame Lock |
| Тип відкривання | фліпер |
| Тип різальної крайки | гладка |
| Товщина клинка | 3 мм |
| Форма клинка | drop-point |
- Ціна: 11 503 ₴










