-5%

ORIGINAL! Ніж ZT Matte Black Folder (0350) - Якість! Гарантія! MegaTorg.com.ua
10 045 ₴
9 543 ₴
- В наявності
- Код: 305245-01-MegaTorg
+380 (96) 491-00-02
- +380 (96) 491-00-02
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Відправка протягом 7 днів
Ніж, в цілому, повторює модель ZT-301, але легше і менше її на 10%. В іншому - такий же «агресор».
- На клинку - покриття карбідом вольфраму (Tungsten DLC), яке захищає сталь від корозії і механічних пошкоджень.
- Рукоятка виготовлена з об'ємного склотекстоліта G-10 (в моделях із зеленою і коричневою рукояткою - з алюмінію) і оснащена замком Liner Lock.
- При відкритті використовується система SpeedSafe®, що дозволяє відкрити ніж легким натисканням на виступ клинка (плавець).
Характеристики
| Вага з чохлом | |
|---|---|
| Вага | 158 г |
| Основні | |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 0350 |
| Тип ножа | кишеньковий (EDC) |
| Гарантія, міс | 3 |
| Довжина клинка | 83 мм |
| Конструкція | складной |
| Конструкція осьового механізму | на шайбах |
| Марка сталі/ Матеріал клинка | CPM-S30V |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Мoдель | Matte Black Folder |
| Загальна довжина | 197 мм |
| Особливості | кліпса, отвір під темляк |
| Поверхня клинка | DLC (Diamond Like Carbon) |
| Примітка | Не є холодною зброєю і не є предметом заборонених до продажу на території України |
| Виробник | ZT |
| Країна виробництва | США |
| Країна реєстрації бренда | США |
| Тип замка | Liner Lock |
| Тип відкривання | асист, фліпер, шпеник |
| Тип різальної крайки | гладка |
| Товщина клинка | 3.1 мм |
| Форма клинка | drop-point |
Інформація для замовлення
- Ціна: 9 543 ₴






