-10%

ORIGINAL! Ніж Kershaw Blur Olive Drab (1670OLBLK) - Якість! Гарантія! MegaTorg.com.ua
6 101 ₴
5 491 ₴
- В наявності
- Код: 457139-01-MegaTorg
+380 (96) 491-00-02
- +380 (96) 491-00-02
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Відправка протягом 7 днів
Ножі серії Blur – це універсальні інструменти для щоденного носіння, які окрім відмінних різальних показників, можуть по праву вважатися одними із найбільш надійних і безпечних в утриманні ножів. По всій площі алюмінієвої рукоятки встановлені спеціальні вставки Trac-Tec які забезпечують надійне утримання в будь-яких екстремальних умовах. У моделі також використовується система SpeedSafe®, яка завдяки підпружиненому клинку дозволяє відкрити ніж легко, швидко і м'яко, причому будь-якою рукою.
Ножі серії Blur – це універсальні інструменти для щоденного носіння, які окрім відмінних різальних показників, можуть по праву вважатися одними із найбільш надійних і безпечних в утриманні ножів. По всій площі алюмінієвої рукоятки встановлені спеціальні вставки Trac-Tec які забезпечують надійне утримання в будь-яких екстремальних умовах. У моделі також використовується система SpeedSafe®, яка завдяки підпружиненому клинку дозволяє відкрити ніж легко, швидко і м'яко, причому будь-якою рукою.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Kershaw |
| Колір | Оливковий |
| Вага з чохлом | |
| Вага | 119 г |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 1670OLBLK |
| Тип ножа | кишеньковий (EDC) |
| Гарантія, міс | 1 |
| Довжина клинка | 86 мм |
| Довжина колодки | 114 мм |
| Конструкція | складной |
| Марка сталі/ Матеріал клинка | Sandvik-14C28N |
| Матеріал руків'я | анодований алюміній |
| Мoдель | Blur Olive Drab |
| Загальна довжина | 200 мм |
| Особливості | клипса |
| Поверхня клинка | Cerakote |
| Примітка | Не є холодною зброєю і не є предметом заборонених до продажу на території України |
| Країна виробництва | США |
| Країна реєстрації бренда | США |
| Твердість сталі | 58-60 HRC |
| Тип замка | Liner Lock |
| Тип відкривання | шпеник |
| Тип різальної крайки | гладка |
| Форма клинка | drop-point |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 491 ₴


