-15%

ORIGINAL! Ніж Kershaw Dawnstar Black (1423) - Якість! Гарантія! MegaTorg.com.ua
2 514 ₴
2 137 ₴
- В наявності
- Код: 865755-01-MegaTorg
+380 (96) 491-00-02
- +380 (96) 491-00-02
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Відправка протягом 7 днів
Kershaw Dawnstar - це новинка 2024 року від концерну KAI, яка позиціонує себе як тактичний фолдер, котрий також може успішно використовуватись і в повсякденному житті.
Kershaw Dawnstar - це новинка 2024 року від концерну KAI, яка позиціонує себе як тактичний фолдер, котрий також може успішно використовуватись і в повсякденному житті.
Клинок профілю Hawkbill, виконаний з нержавіючої сталі 8Cr13MoV, чудово справляється з розрізанням коробок, мотузок та багатьма іншими завданнями. В робоче положення ніж приводиться завдяки зручному фліперу та надійно фіксується замком Liner Lock. Насічки на обуху надають додатковий упор, а ідеально округлий чойл допоможе під час роботи, що потребує підвищеної точності.
Накладки руків'я виконані з наповненого скловолокном нейлону. Завдяки текстурі та ергономічній формі руків'я, ніж зручно лежить в руках. На кінці руків'я розташована двостороння кліпса глибокої посадки, завдяки якій ніж зручно носити на кишені та споряджені.
Black Kershaw Dawnstar, 1423 має:
- Чорний клинок з хижим профілем Hawkbill, який виготовляється з нержавіючої сталі 8Cr13MoV і пройшов BSW-обробку;
- Насічки на обусі для додаткового упору;
- Округлий чойл для допомоги під час виконання робіт, які вимагають підвищеної точності;
- Зручний та практичний фліппер для швидкого розвороту клинка;
- Надійним лінійним замком для фіксації відкритого леза;
- Довге руків`я з оригінально текстурованими накладками із наповненого скловолокном нейлону, яке доповнене глибокою кишеньковою кліпсою (двостороння).
Характеристики:
- Виробник – Kershaw/USA;
- Модель – Dawnstar;
- Тип - складані, тактичні, туристичні, EDC, кишенькові;
- Колір клинка/руків`я - black;
- Вага, г – 96;
- Загальна довжина, мм – 201;
- Марка сталі – 8Cr13MoV;
- Твердість, HRc – 60;
- Профіль - hawkbill;
- Фініш - black stonewashed;
- Довжина клинка, мм – 89;
- Тип ріжучої кромки – plain;
- Товщина, мм – 3;
- Конструкція осьового механізму – кулькові підшипники;
- Спосіб відкриття – flipper;
- Блокування – liner-lock;
- Матеріал – GRN;
- Додатково – кишенькова кліпса/двопозиційна.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Kershaw |
| Колір | Чорний |
| Матеріал рукоятки | Нейлон |
| Вага з чохлом | |
| Вага | 96 г |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 1423 |
| Тип ножа | кишеньковий (EDC), тактичний, туристичний |
| Гарантія, міс | 12 |
| Довжина клинка | 89 мм |
| Довжина колодки | 112 мм |
| Конструкція | складной |
| Конструкція осьового механізму | на підшипниках |
| Марка сталі/ Матеріал клинка | 8Cr13MoV |
| Матеріал руків'я | GRN |
| Мoдель | Dawnstar Black |
| Загальна довжина | 201 мм |
| Особливості | кліпса, отвір під темляк |
| Поверхня клинка | BSW (Black Stonewash) |
| Примітка | Не є холодною зброєю і не є предметом заборонених до продажу на території України |
| Країна виробництва | Китай |
| Країна реєстрації бренда | США |
| Також | ніж туристичний |
| Твердість сталі | 60 HRC |
| Тип замка | Liner Lock |
| Тип відкривання | фліпер |
| Тип різальної крайки | гладка |
| Товщина клинка | 3 мм |
| Форма клинка | hawkbill |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 137 ₴



