
ORIGINAL! Ніж Kershaw Cinder (1025X) - Якість! Гарантія! MegaTorg.com.ua
840 ₴
588 ₴
- В наявності
- Код: 242214-01-MegaTorg
- +380 (96) 491-00-02
Даний ніж-брелок Kershaw Cinder 1025X, крім переваг звичайного складного ножа: гостре лезо з хорошої нержавіючої сталі, фіксацію замком і неслизьку рукоять, має ряд своїх особливостей перетворюють його на незамінного помічника. Невеликий клинок зі сталі 3Cr13 з фінішем Stonewash має форму Sheepsfoot, що характеризується практично рівною ріжучої поверхнею і заокругленим обухом. Дана форма відмінно справляється з набором щоденних побутових завдань, довго не затупляется і не піддається іржі.
Ніж Kershaw Cinder відкривається однією рукою, використовуючи двосторонній шпенек, автоматично фіксується замком Liner Lock, і легко складається також одним пальцем. Шорстка рукоять з стеклонаполненного нейлону має додатково нанесену фактуру для ще кращого зчеплення з долонею. Корисними доповненнями є вмонтована металева відкривачка для пляшок і велике наскрізне кільце, яким закінчується рама ножа, легко підвішувати на ключі або мотузковий темляк.
В буденності сучасної людини впевнено закріпилися складні ножі, що помістяться в кишеню штанів, куртки або невеликої сумки. Вони так сподобалися людям завдяки своєму компактному розміру і функціональності. Асортимент виробів рясніє різними моделями, що включають в себе як один ніж, так і безліч інших елементів. Найпоширенішими кишенькові ножі - це швейцарські. Вони не тільки відповідають заявленій якості, але і допомагають людині справитися з різними завданнями.
Всі товари такого класу відносяться до холодної зброї, так як хоч це туристичні моделі, хоч міські вони все одно мають гостру частина, і можуть нашкодити людині. Діячі правозахисних організацій прийшли до висновку, що складні ножі впевнено замінюють ножі з фіксованими клинками. Вони перевершують їх по міцності, надійності, розміром і вагою. Крім власного захисту вони застосовуються в більш гуманних цілях - використовуються в подорож, для відпочинку на природі, для роботи в польових умовах.
За своєю конструкцією складні моделі мало відрізняються від нескладних, хіба що додатковим механізмом, за рахунок якого гостра частина і ховається в ручку. Класичний варіант оснащений клинком з одностороннім заточуванням. Його обертання відбувається за рахунок площині рукоятки.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Kershaw |
| Країна виробник | Китай |
| Колір | Чорний |
| Матеріал рукоятки | Нейлон |
| Вага з чохлом | |
| Вага | 43 г |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 1025X |
| Тип ножа | кишеньковий (EDC) |
| Гарантія, міс | 6 |
| Довжина клинка | 36 мм |
| Довжина колодки | 66 мм |
| Конструкція | складной |
| Конструкція осьового механізму | на шайбах |
| Марка сталі/ Матеріал клинка | 3Cr13MoV |
| Матеріал руків'я | GFN |
| Мoдель | Cinder |
| Загальна довжина | 102 мм |
| Особливості | відкривачка, отвір під темляк |
| Поверхня клинка | SW (Stonewash) |
| Примітка | Не є холодною зброєю і не є предметом заборонених до продажу на території України |
| Країна виробництва | Китай |
| Країна реєстрації бренда | США |
| Тип замка | Liner Lock |
| Тип відкривання | шпеник |
| Тип різальної крайки | гладка |
| Товщина клинка | 2.3 мм |
| Форма клинка | sheepsfoot |
- Ціна: 588 ₴









