-40%

ORIGINAL! Чохол до планшета Drobak 9.7-10.1" Universal/Сrocodile Case /Black (216828) - Якість! Гарантія! MegaTorg.com.ua
475 ₴
285 ₴
- В наявності
- Код: 035119-01-MegaTorg
+380 (96) 491-00-02
- +380 (96) 491-00-02
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Відправка протягом 7 днів
Чохол Drobak 9.7-10.1" Universal/Сrocodile Case /Black (216828) ідеально підійде для Вашого пристрою і надійно захистить його екран і корпус від механічних пошкоджень. Чохол виготовлений з міцного матеріалу, тому здатний забезпечити захист пристрою від вологи, різного виду забруднень, а також запобігає появі подряпин і потертостей на його поверхні. Чохол дуже зручно відкривається і закривається. Використання легкого та стильного чохла допоможе зберегти первозданний вигляд вашому пристрою і захистить його від пошкоджень під час транспортування.
Придбати Drobak 9.7-10.1" Universal/Сrocodile Case /Black (216828) - означає придбати практичний і стильний чохол, який візьме в свої обійми ваш електронний пристрій, щоб дбайливо захистити його від пошкоджень і забезпечити додаткову зручність при читанні. Зробіть вибір на користь цього модного і стильного аксесуара для планшетного персонального комп'ютера.
Чохол Drobak 9.7-10.1" Universal/Сrocodile Case /Black (216828) ідеально підійде для Вашого пристрою і надійно захистить його екран і корпус від механічних пошкоджень. Чохол виготовлений з міцного матеріалу, тому здатний забезпечити захист пристрою від вологи, різного виду забруднень, а також запобігає появі подряпин і потертостей на його поверхні. Чохол дуже зручно відкривається і закривається. Використання легкого та стильного чохла допоможе зберегти первозданний вигляд вашому пристрою і захистить його від пошкоджень під час транспортування.
Придбати Drobak 9.7-10.1" Universal/Сrocodile Case /Black (216828) - означає придбати практичний і стильний чохол, який візьме в свої обійми ваш електронний пристрій, щоб дбайливо захистити його від пошкоджень і забезпечити додаткову зручність при читанні. Зробіть вибір на користь цього модного і стильного аксесуара для планшетного персонального комп'ютера.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Drobak |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Колір | Чорний |
| Призначення | Для планшета |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 216828 |
| Варіант підставки | не передбачено |
| Висота | 255 мм см |
| Гарантія, міс | 0 |
| Діагональ | 9.7, 10 |
| Магніти Auto Wake Up | не передбачено |
| Мoдель | 9.7-10.1" Universal/Сrocodile Case /Black |
| Сумісність із брендом | Універсальний |
| Сумісність із моделями | універсальний |
| Країна виробництва | Китай |
| Тип | Чехол |
| Ширина | 220 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 285 ₴

