
ORIGINAL! Кухонний ніж Yaxell Сантоку 165 мм серія Zen (35501) - Якість! Гарантія! MegaTorg.com.ua
7 723 ₴
6 951 ₴
- В наявності
- Код: 757450-01-MegaTorg
- +380 (96) 491-00-02
Японський ніж серії ZEN із лезом із дамаської сталі підходить для щоденного використання на професійній або домашній кухні, оскільки витримує будь-яке робоче навантаження. В основі є високоякісна сталь VG10 (кобальт, молібден, ванадій), покрита захисними обкладками з 36 шарів нержавіючої сталі з ефектним дамаським візерунком на лезі.
Ніж дамаск має дуже гостру ріжучу кромку, симетричний кут заточування становить 15 °. Твердість леза - 61 одиниць (HRC) за шкалою Роквелла гарантує тривале збереження ріжучої здатності кухарського ножа.
Ідеально відполірована чорна ручка Yaxell ZEN виготовлена з матеріалу канва мікарта – це льон, просочений смолою. Це надвитривалий та довговічний матеріал, який витримує інтенсивні навантаження, не вбирає запахів.
Ніж із серії ZEN легко впізнається завдяки оригінальному візерунку, який утворюється в результаті ударів японським молотом Тсушіме. Окрім декоративного ефекту, такі поглиблення на лезі мають ще й функціональну особливість. Вони є своєрідними повітряними капсулами, завдяки чому продукти не пристають до леза ножа.
Yaxell ZEN – гідна серія японських ножів із дамаської сталі. Поєднує виразний дизайн, високі якісні характеристики та справедливу ціну.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Yaxell |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 35501 |
| Гарантія, міс | 0 |
| Довжина леза | 165 мм |
| Матеріал клинка | дамаська сталь |
| Матеріал руків'я | канва мікарта |
| Мoдель | Сантоку 165 мм серія Zen |
| Призначення | сантоку (кухарський) |
| Особливості | V-подібне заточування, ергономічна форма ручки |
| Розміри | довжина: 30 см |
| Серія | Zen |
| Країна виробництва | Японія |
| Тип кріплення колодки | на заклепках |
| Колір леза | неіржавка сталь |
| Колір колодки | чорний |
- Ціна: 6 951 ₴





