-45%

ORIGINAL! Совок для сипучих продуктів та льоду Mobil Plastic напівкруглий білий 34 см PP - 0,600 л (136/34-BIM) - Якість!
267 ₴
147 ₴
- В наявності
- Код: 810579-01-MegaTorg
+380 (96) 491-00-02
- +380 (96) 491-00-02
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Відправка протягом 6 днів
Совок для сипучих продуктів та льоду Mobil Plastic напівкруглий білий — це практичний і зручний інструмент, призначений для роботи з різноманітними сипучими продуктами та льодом. Він стане незамінним помічником як на кухні, так і в комерційних закладах, таких як кафе, ресторани або бари.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Mobil Plastic |
| Матеріал | Пластик |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 136/34-BIM |
| Вага | 126 г кг |
| Гарантія, міс | 0 |
| Довжина | 34 см |
| Мoдель | напівкруглий білий 34 см PP - 0, 600 л |
| Обсяг | 600 мл |
| Розміри | 34 см |
| Країна виробництва | Італія |
Інформація для замовлення
- Ціна: 147 ₴

