
ORIGINAL! Ліхтар Armytek Wizard C2 Pro Nichia Marnet USB Warm (F06801W) - Якість! Гарантія! MegaTorg.com.ua
6 061 ₴
5 152 ₴
- В наявності
- Код: 673639-01-MegaTorg
- +380 (96) 491-00-02
Покращена версія моделі служить для застосування в тих областях, де важливе значення має диференціація кольорів. Він стане в нагоді для роботи під час фотосесій, відеозйомок, фарбування і полірування і т.д. також може бути використаний для туризму і активного відпочинку.
Світлодіод Nichia 144ar з колірною температурою 4500К гарантує потужне освітлення яскравістю 1600 люмен. Світло якомога більш наближений до природного, і дає підсвічування відстані до 113 метрів. Доступні шість стандартних режимів роботи, або можна при бажанні переключитися на професійне управління - воно передбачає 11 режимів.
Джерелом живлення ліхтаря служить один літієвий акумулятор 18650. Його ємності вистачає для безперервної роботи ліхтаря до шести з половиною місяців на мінімальній яскравості. Магнітний USB-кабель в наборі забезпечує швидку зарядку за 3 години 40 хвилин.
Корпус моделі виготовлений з авіаційного алюмінію з матовим анодованим покриттям. Для комфортного застосування мультифонарь має збільшену кнопку активації і перемикання режимів в бічній частині корпусу. Тут один з найкращих рівнів вологозахисту IP68, і модель без проблем перенесе занурення під воду на глибину до десяти метрів. Удосконалений захист драйвера і акумулятора гарантує стійкість до отримання механічних пошкоджень при падінні з 10-метрової висоти.
WIZARD C2 PRO Nichia має кілька варіантів експлуатації. У розширеній комплектації разом з моделлю йде налобне кріплення, сталева кліпса. Налобне кріплення дає можливість обертати корпус ліхтаря на 180°. Також передбачений вбудований потужний магніт в задній частині корпусу, який дозволяє примагнічувати мультифонарь до металевих поверхонь.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ArmyTek |
| Вага | 65 г |
| Довжина | 112 мм |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | F06801W |
| Гарантія, міс | 12 |
| Дальність світлового потоку | 113 м |
| Захист | вологонепроникний, пиловідштовхувальні, ударостійкий |
| Джерело світла | LED |
| Клас захисту | IP68 |
| Кількість режимів яскравості | 6 |
| Мoдель | Wizard C2 Pro Nichia Marnet USB Warm |
| Країна виробництва | Китай |
| Також шукають | компактні |
| Тип | налобний |
| Ширина | 20.4 мм |
| Елементи живлення | 18650, Li-Ion |
| Яскравість | 1600 люмен |
- Ціна: 5 152 ₴





