-35%

ORIGINAL! Чохол до планшета BeCover Smart Case Lenovo Tab E10 TB-X104 Black (703275) (703275) - Якість! Гарантія! MegaTorg.com.ua
562 ₴
365 ₴
- В наявності
- Код: 372411-01-MegaTorg
+380 (96) 491-00-02
- +380 (96) 491-00-02
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Відправка протягом 5 днів
Чохол Smart Cover від ТМ BeCover для планшета займають почесне місце серед захисних і практичних аксесуарів в світі планшетів. Щоб максимально зберегти колишні розміри пристрою, плюс захистити екран від пошкоджень, радимо використовувати саме обкладинку. Він максимально ефективно справляється з цим завданням. Також легко перетворюється в підставку, для комфортної роботи з текстом, перегляду відео і відеодзвінків. Якщо Ви використовуєте планшет для роботи, даний аксесуар буде служити Вам вірним помічником.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | BeCover |
| Колір | Чорний |
| Призначення | Для планшета |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 703275 |
| Варіант підставки | передбачено |
| Висота | 251 мм см |
| Гарантія, міс | 1 |
| Глибина | 15 мм см |
| Діагональ | 10.1 |
| Магніти Auto Wake Up | не передбачено |
| Матеріал | штучна шкіра, пластик |
| Мoдель | Smart Case Lenovo Tab E10 TB-X104 Black (703275) |
| Сумісність із брендом | Lenovo |
| Сумісність із моделями | Lenovo Tab E10 TB-X104 |
| Спосіб закриття | магніт |
| Спосіб кріплення | тримач-рамка |
| Країна виробництва | Китай |
| Тип | Чехол |
| Ширина | 174 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 365 ₴




