-50%

ORIGINAL! Зарядний пристрій Maxxter 2 USB, 5V/2.4A (UC-25A) - Якість! Гарантія! MegaTorg.com.ua
290 ₴
145 ₴
- В наявності
- Код: 237487-01-MegaTorg
+380 (96) 491-00-02
- +380 (96) 491-00-02
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Відправка протягом 5 днів
Maxxter UC-25A — універсальний мережевий зарядний пристрій із двома USB виходами 5 В і струмом до 2.4 ампер.
Особливості:
- Вхідна напруга: 100 — 240 В змінного струму частотою 50 Гц — 60 Гц
- Вихідна напруга: 5 В постійного струму
- Вихідний струм: до 2.4 А
- Енергоспоживання в режимі очікування: 0.2 Вт
- Захист від перегрівання
- Захист від короткого замикання
- Колір: білий
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Maxxter |
| Призначення | Універсальне |
| Колір | Білий |
| Вид | Зарядний пристрій |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | UC-25A |
| Вихідний струм | 2.4 A |
| Гарантія, міс | 12 |
| Кількість USB-портів | 2 x USB |
| Максимальний вихідний струм | 2.4 А |
| Мoдель | 2 USB, 5V/2.4A |
| Харчування | Мережа |
| Країна виробництва | Китай |
| Тип вихідного під'єднання | USB |
Інформація для замовлення
- Ціна: 145 ₴


