
ORIGINAL! Ніж Kershaw Shuffle Black (8700BLK) - Якість! Гарантія! MegaTorg.com.ua
1 743 ₴
1 394 ₴
- В наявності
- Код: 242853-01-MegaTorg
- +380 (96) 491-00-02
Ніж Kershaw Shuffle
Міський складаний ніж Kershaw Shuffle з гострим функціональним клинком і невеликою вагою відмінно підходить для щоденних завдань.
Цей інструмент також доповнено функціями, часто необхідними в повсякденному житті: металевою відкривачкою для пляшок і плоскою викруткою з нержавіючої сталі.
Переставляєма туга кишенькова кліпса і великий виступаючий отвір в рамі ножа розширюють можливості його використання і носіння.
Клинок ножа Kershaw Shuffle виготовлений з міцної нержавіючої сталі 8Cr13MoV.
Він прекрасно відкривається однією рукою, використовуючи двосторонній шпенек і автоматично замикається замком Liner Lock.
Рукоять ножа виконана з нейлону, посиленого скловолокном, з застосуванням технології K-Texture, що додає їй зчеплення і не дозволяє вислизнути навіть з жирних або мокрих рук.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Kershaw |
| Країна виробник | Китай |
| Колір | Чорний |
| Матеріал рукоятки | Нейлон |
| Вага з чохлом | |
| Вага | 79 г |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 8700BLK |
| Тип ножа | кишеньковий (EDC) |
| Гарантія, міс | 6 |
| Довжина клинка | 60 мм |
| Довжина колодки | 86 мм |
| Конструкція | складной |
| Конструкція осьового механізму | на шайбах |
| Марка сталі/ Матеріал клинка | 8Cr13MoV |
| Матеріал руків'я | GFN |
| Мoдель | Shuffle Black |
| Загальна довжина | 146 мм |
| Особливості | викрутка, відкривачка, отвір під темляк, кліпс |
| Поверхня клинка | Black Oxide |
| Примітка | Не є холодною зброєю і не є предметом заборонених до продажу на території України |
| Країна виробництва | Китай |
| Країна реєстрації бренда | США |
| Тип замка | Liner Lock |
| Тип відкривання | шпеник |
| Тип різальної крайки | гладка |
| Товщина клинка | 2.8 мм |
| Форма клинка | drop-point |
- Ціна: 1 394 ₴

