-30%

ORIGINAL! Ліхтар Sigma LED 300Лм 1200мАч із сенсором (5390231) - Якість! Гарантія! MegaTorg.com.ua
927 ₴
649 ₴
- В наявності
- Код: 642068-01-MegaTorg
+380 (96) 491-00-02
- +380 (96) 491-00-02
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Відправка протягом 6 днів
LED ліхтар налобний акумуляторний 300Лм 1200мАч із сенсором SIGMA (5390231)
- Матеріал: ABS-пластик
- Джерело світла: світлодіоди XPG2, 2 червоні світлодіоди COB
- Живлення: акумуляторна батарея, що вбудовується, ємністю 1200 мАч (USВ-кабель в комплекті)
- Порт зарядки: micro USB 5 В/1 А
- Номінальна напруга: 3.7 В
- Час зарядки: 2-3 години
- заряджання: з індикацією закінчення заряду.
- Під час заряджання індикатор світиться червоним, коли заряджання завершено – зеленим.
- Водостійкість: IPX4
- Удароміцність: забезпечується при падінні з висоти до 1 м.
- Розмір: 64×33×36 мм
- Маса ліхтаря: 67г
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Sigma |
| Вага | 67 г |
| Довжина | 64 мм |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 5390231 |
| Витримує падіння з висоти до | 1 м |
| Гарантія, міс | 0 |
| Захист | вологонепроникний, пиловідштовхувальні, ударостійкий |
| Джерело світла | XP-G2 Cree |
| Джерело енергії | акумулятор |
| Клас захисту | IPX4 |
| Кількість режимів яскравості | 6 |
| Мoдель | LED 300 Лм 1200 мА·год із сенсором |
| Особливості | індикатор заряджання від мережі 220 В |
| Режими | червоне світло, червоний стробоскоп, максимальний, мінімальний, середній |
| Способ зарядки | micro USB |
| Країна виробництва | Китай |
| Також шукають | компактні, недорогі |
| Тип | налобний |
| Ширина | 33 мм |
| Елементи живлення | вбудований акумулятор |
| Яскравість | 300 люменів |
Інформація для замовлення
- Ціна: 649 ₴










