
ORIGINAL! Ніж Kershaw Duojet (8300) - Якість! Гарантія! MegaTorg.com.ua
2 615 ₴
2 223 ₴
- В наявності
- Код: 242228-01-MegaTorg
- +380 (96) 491-00-02
Складаний ніж з швидкою пружинною дією і потужною конструкцією з нержавіючої сталі. Гострий Drop Point клинок з корозійностійкої сталі 8Cr13MoV має додатковий захист, яку їй надає фінішне титаново-карбонітридним покриття, з сірим матовим ефектом. Ніж відкривається дуже швидко і без зайвих зусиль, з використанням вбудованого помічника Speedsafe, що активізується видатним зазубреним плавником або симетричним шпеньком під великий палець на обуху.
Рукоять ножа Kershaw DuoJet виготовлена з міцної нержавіючої сталі з вставками з красивого вуглецевого волокна на лицьовій панелі. Вона досить легка і міцна, комфортно лягати в руку і дозволяє впевнено маніпулювати 8-ми сантиметровим лезом, яке надійно замикається пластиною Frame Lock, яка виконує роль тильній частині ручки. Ніж має правобічну кліпсу глибокого носіння, що розташовує клинок вістрям вниз, і кругле наскрізний отвір для темляка в п'яті рукояті.
В буденності сучасної людини впевнено закріпилися складні ножі, що помістяться в кишеню штанів, куртки або невеликої сумки. Вони так сподобалися людям завдяки своєму компактному розміру і функціональності. Асортимент виробів рясніє різними моделями, що включають в себе як один ніж, так і безліч інших елементів. Найпоширенішими кишенькові ножі - це швейцарські. Вони не тільки відповідають заявленій якості, але і допомагають людині справитися з різними завданнями.
Всі товари такого класу відносяться до холодної зброї, так як хоч це туристичні моделі, хоч міські вони все одно мають гостру частина, і можуть нашкодити людині. Діячі правозахисних організацій прийшли до висновку, що складні ножі впевнено замінюють ножі з фіксованими клинками. Вони перевершують їх по міцності, надійності, розміром і вагою. Крім власного захисту вони застосовуються в більш гуманних цілях - використовуються в подорож, для відпочинку на природі, для роботи в польових умовах.
За своєю конструкцією складні моделі мало відрізняються від нескладних, хіба що додатковим механізмом, за рахунок якого гостра частина і ховається в ручку. Класичний варіант оснащений клинком з одностороннім заточуванням. Його обертання відбувається за рахунок площині рукоятки. Менш поширені моделі з поворотом ножа перпендикулярно положенню клинка.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Kershaw |
| Країна виробник | Китай |
| Колір | Сірий |
| Матеріал рукоятки | Вуглецеве волокно |
| Вага з чохлом | |
| Вага | 141 г |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 8300 |
| Тип ножа | кишеньковий (EDC) |
| Гарантія, міс | 6 |
| Довжина клинка | 83 мм |
| Довжина колодки | 114 мм |
| Конструкція | складной |
| Конструкція осьового механізму | на шайбах |
| Марка сталі/ Матеріал клинка | 8Cr13MoV |
| Матеріал руків'я | неіржавка сталь, вуглецеве волокно |
| Мoдель | Duojet |
| Загальна довжина | 197 мм |
| Особливості | отвір під темляк, кліпса |
| Поверхня клинка | TiCN (Titanium carbo-nitride coating) |
| Примітка | Не є холодною зброєю і не є предметом заборонених до продажу на території України |
| Країна виробництва | Китай |
| Країна реєстрації бренда | США |
| Тип замка | Frame Lock |
| Тип відкривання | асист, фліпер, шпеник |
| Тип різальної крайки | гладка |
| Товщина клинка | 5 мм |
| Форма клинка | drop-point |
- Ціна: 2 223 ₴








