-15%

ORIGINAL! Блок живлення Chieftec 750W Proton (BDF-750C) - Якість! Гарантія! MegaTorg.com.ua
5 992 ₴
5 093 ₴
- В наявності
- Код: 184732-01-MegaTorg
+380 (96) 491-00-02
- +380 (96) 491-00-02
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Відправка протягом 5 днів
Блок живлення CHIEFTEC 750W Proton (BDF-750C) – один з 4х новітніх блоків живлення з модульними кабелями, що входять в серію PROTON.
Перевагою даної моделі є найсучасніша схемотехніка на основі DC-DC перетворювачів, з однією потужною лінією +12В на виході. Даний БЖ дозволяє значно економити е/енергію, а також підвищує ефективність і стабільність живлення встановлених компонентів, що, в свою чергу, забезпечує більш тривалий термін їх служби.
ККД блоків живлення серії PROTON становить >85% (сертифікат 80 PLUS BRONZE), тим самим виконуються всі вимоги стандарту ENERGY STAR 5,0 і вище, як це і передбачено нормативами ЄС.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Chieftec |
| Користувальницькі характеристики | |
| (Сбірка) Довжина блока живлення, мм | 160 |
| OutputCurrent +12V1 | 62.5A |
| OutputСurrent +3,3V | 22A |
| OutputСurrent +5V | 22A |
| OutputСurrent +5Vsb | 2.5А |
| OutputСurrent -12V | 0.3А |
| Артикул | BDF-750C |
| Гарантія, міс | 24 |
| Діаметр вентиляторів | 1x140 мм |
| Кількість роз'ємів додаткового живлення для відео | 4 |
| Кількість роз'ємів SATA | 6 |
| Кількість роз'ємів FDD | 1 |
| Кількість роз'ємів Peripheral | 3 |
| Мoдель | 750W Proton |
| Модуль PFC | активний |
| Модульне під'єднання кабелів | Full |
| Потужність | 750 Вт Вт |
| Під'єднання відеокарти | 4x6+2 pin |
| Під'єднання материнської плати | 20+4 pin |
| Під'єднання процесора | 4+4pin |
| Розміри, мм | 160 x 150 x 87 мм |
| Сертифікація 80 PLUS | 80 PLUS Bronze |
| Стандарт БЖ | ATX 12V v2.3 |
| Країна виробництва | Китай |
| Тип БЖ | модульні, для комп'ютерів |
| Тип охолодження | вентилятор |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 093 ₴

