
ORIGINAL! Блок живлення Chieftec 750W (GDP-750C) - Якість! Гарантія! MegaTorg.com.ua
5 444 ₴
4 627 ₴
- В наявності
- Код: 059267-01-MegaTorg
- +380 (96) 491-00-02
Модульна серія Chieftec A-90 представлена на ринку в трьох найпопулярніших серед геймерів та ентузіастів варіантах потужностей. Ця модель була створена для тих користувачів, яким потрібна найвища ефективність за невеликі гроші, хто цінує естетичність та зручність підключення пристроїв.
Блок поставляється на ринок у привабливій роздрібній упаковці, у комплекті з кабелем живлення та підтримує підключення відеокарт по системі NVIDIA SLI/ATI CrossFire.
Всі кабелі мають хорошу довжину та якісне обплетення. Завдяки ефективності роботи > 90% у мережах 230 В і великому 140 мм вентилятору, що забезпечує потужний повітряний потік навіть на малих оборотах, цей пристрій відмінно підходить для складання систем, що мають підвищені вимоги до стабільності живлення та температурного режиму.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Chieftec |
| Користувальницькі характеристики | |
| (Сбірка) Довжина блока живлення, мм | 160 |
| OutputCurrent +12V1 | 62A |
| OutputСurrent +3,3V | 22A |
| OutputСurrent +5V | 22A |
| OutputСurrent +5Vsb | 2.5А |
| OutputСurrent -12V | 0.3А |
| Артикул | GDP-750C |
| Гарантія, міс | 24 |
| Діаметр вентиляторів | 1x140 мм |
| Защита от | OCP (захист від перевантаження за струмом на кожному каналі), OPP (захист від перевантаження за сумарною потужністю), OTP (захист від перегрівання), SCP (захист від короткого замикання), UVP (захист від зниженої напруги), OVP (захист від перевищення напруги) |
| Кількість роз'ємів додаткового живлення для відео | 4 |
| Кількість роз'ємів SATA | 8 |
| Кількість роз'ємів FDD | 1 |
| Кількість роз'ємів Peripheral | 3 |
| Мoдель | 750W |
| Модуль PFC | активний |
| Модульне під'єднання кабелів | Semi |
| Потужність | 750 Вт Вт |
| Під'єднання відеокарти | 4x6+2 pin |
| Під'єднання материнської плати | 20+4 pin |
| Під'єднання процесора | 4+4pin |
| Розміри, мм | 160 x 150 x 87 мм |
| Сертифікація 80 PLUS | 80 PLUS Gold |
| Стандарт БЖ | ATX 12V v2.3 |
| Країна виробництва | Китай |
| Тип БЖ | модульні, для комп'ютерів |
| Тип охолодження | вентилятор |
- Ціна: 4 627 ₴



