-15%

ORIGINAL! Блок живлення Chieftec 750W (CTG-750C) - Якість! Гарантія! MegaTorg.com.ua
4 762 ₴
4 048 ₴
- В наявності
- Код: 057540-01-MegaTorg
+380 (96) 491-00-02
- +380 (96) 491-00-02
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Відправка протягом 5 днів
Блок CHIEFTEC 750W (CTG-750C) оснащений кулером, який завдяки збільшеному розміру і меншій частоті обертання, еффективно охолоджує БП і при цьому залишається малошумним.
Блок CHIEFTEC 750W (CTG-750C) оснащений кулером, який завдяки збільшеному розміру і меншій частоті обертання, еффективно охолоджує БП і при цьому залишається малошумним.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Chieftec |
| Користувальницькі характеристики | |
| OutputCurrent +12V1 | 35A |
| OutputСurrent +12V2 | 35A |
| OutputСurrent +3,3V | 22A |
| OutputСurrent +5V | 22A |
| OutputСurrent +5Vsb | 2.5А |
| OutputСurrent -12V | 0.3А |
| Артикул | CTG-750C |
| Гарантія, міс | 24 |
| Діаметр вентиляторів | 1x120 мм |
| Защита от | SCP (захист від короткого замикання), OLP (захист від перевантаження), UVP (захист від зниженої напруги), OVP (захист від перевищення напруги) |
| Кількість роз'ємів SATA | 6 |
| Кількість роз'ємів FDD | 1 |
| Кількість роз'ємів Peripheral | 4 |
| Мoдель | 750W |
| Модуль PFC | активний |
| Модульне під'єднання кабелів | Semi |
| Потужність | 750 Вт Вт |
| Під'єднання відеокарти | 2x6+2 pin |
| Під'єднання материнської плати | 20+4 pin |
| Під'єднання процесора | 4+4pin |
| Розміри, мм | 150 x 140 x 87 мм |
| Стандарт БЖ | ATX 12V v2.3 |
| Країна виробництва | Китай |
| Тип БЖ | модульні, для комп'ютерів |
| Тип охолодження | вентилятор |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 048 ₴


