
ORIGINAL! Ніж Kershaw Shuffle II олива (8750TOLBW) - Якість! Гарантія! MegaTorg.com.ua
1 886 ₴
1 509 ₴
- В наявності
- Код: 242855-01-MegaTorg
- +380 (96) 491-00-02
Ніж Kershaw Shuffle II
Новий ніж Kershaw Shuffle II пропонує користувачу більш довге лезо і більш масивну ручку, при цьому залишаючи знамениту багатофункціональність інструменту і доступну ціну, які зробили Kershaw Shuffle хітом продажів.
Друга, збільшена модель, Shuffle II оснащена новим замком.
З лезом у формі Tanto, дуже текстурною рукояттю, фінішною обробкою клинка - BlackWash, Shuffle II виглядає і відчувається набагато більш "мускулистою" моделлю.
Клинок зроблений зі сплаву 8Cr13MoV, високоякісної нержавіючої сталі, яка знаменита своєю здатністю зберігати форму і заточку ріжучої кромки, міцністю і довговічністю.
Симетрично гранована рукоять, з пластика GFN покращує хват, при цьому залишаючись зручною і безпечною в процесі використання.
Ніж легко відкривається великим пальцем однієї руки, завдяки наявності двостороннього шпенька.
Замок Liner Lock фіксує лезо Shuffle II у відкритому стані, і закриває дуже легко, коли всі його завдання виконані.
Особливістю цієї моделі є також дуже зручні виїмки для пальців, металева скоба для відкривання пляшок, отвір для шнура, яке є і екстреної викруткою.
Ніж Kershaw Shuffle II володіє знімною кліпсою для глибокої посадки в кишені.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Kershaw |
| Країна виробник | Китай |
| Колір | Оливковий |
| Вага з чохлом | |
| Вага | 86 г |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 8750TOLBW |
| Тип ножа | кишеньковий (EDC) |
| Гарантія, міс | 6 |
| Довжина клинка | 66 мм |
| Довжина колодки | 94 мм |
| Конструкція | складной |
| Конструкція осьового механізму | на шайбах |
| Марка сталі/ Матеріал клинка | 8Cr13MoV |
| Матеріал руків'я | GFN |
| Мoдель | Shuffle II олива |
| Загальна довжина | 160 мм |
| Особливості | викрутка, відкривачка, кліпса |
| Поверхня клинка | BSW (Black Stonewash) |
| Примітка | Не є холодною зброєю і не є предметом заборонених до продажу на території України |
| Країна виробництва | Китай |
| Країна реєстрації бренда | США |
| Тип замка | Liner Lock |
| Тип відкривання | шпеник |
| Тип різальної крайки | гладка |
| Товщина клинка | 2.5 мм |
| Форма клинка | tanto |
- Ціна: 1 509 ₴








