-45%

ORIGINAL! Вінчик будівельний Tolsen 600х100х10 мм шестигранний хвостик (40099) - Якість! Гарантія! MegaTorg.com.ua
375 ₴
206 ₴
- В наявності
- Код: 800106-01-MegaTorg
+380 (96) 491-00-02
- +380 (96) 491-00-02
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Призначення - для фарби, для лаків, Тип хвостовика - HEX (шестигранник), Діаметр - 100 мм, Довжина - 600 мм
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tolsen |
| Діаметр | 100 мм |
| Размеры | |
| Довжина | 600 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 40099 |
| Гарантія, міс | 0 |
| Мoдель | 600х100х10 мм шестигранній хвостик |
| Призначення | для фарби, для лаків |
| Країна виробництва | Китай |
| Тип хвостовика | HEX (шестигранник) |
Інформація для замовлення
- Ціна: 206 ₴

