-30%

ORIGINAL! Сумка для ноутбука Porto 15.6" PC-15BK (PC15BK) - Якість! Гарантія! MegaTorg.com.ua
1 023 ₴
716 ₴
- В наявності
- Код: 031008-01-MegaTorg
+380 (96) 491-00-02
- +380 (96) 491-00-02
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Відправка протягом 6 днів
Легка практична сумка із сучасного матеріалу Polyester 600D. Завантаження ноутбука вертикальне, що дозволяє швидко витягувати ноутбук на ходу.
Додаткова об'ємна зовнішня кишеня фіксується на липучці. Двоспрямовані застібки-блискавки. Ремінь, що знімається, з плечовою накладкою, що перешкоджає ковзанню.
Розмір: 40 x 32 x 14 см
Відділення для ноутбука: 39 х 31 х 8 см.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Porto |
| Колір | Чорний |
| Тип | Сумка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | PC15BK |
| Зовнішні розміри | 40 x 32 x 14 см |
| Внутрішня висота під пристрій | 310 мм |
| Внутрішня ширина під пристрій | 390 мм |
| Гарантія, міс | 0 |
| Кількість основних відсіків | 1 |
| Матеріал | нейлон поліестер |
| Мoдель | 15.6" PC-15BK |
| Призначення | класичні |
| Рекомендований розмір ноутбука | 15.6" |
| Спосіб закриття | молния |
| Країна виробництва | Китай |
| Тип сумки | сумка |
Інформація для замовлення
- Ціна: 716 ₴




