-35%

ORIGINAL! Сумка для ноутбука Ritar 17" 8911 Gray-black (YT-8911-GB17") - Якість! Гарантія! MegaTorg.com.ua
612 ₴
398 ₴
- В наявності
- Код: 506379-01-MegaTorg
+380 (96) 491-00-02
- +380 (96) 491-00-02
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Сумка для ноутбука Ritar 17" 8911 Gray-black (YT-8911-GB17") – це взірець комфорту та надійності, що ідеально підходить для шанувальників класичного стилю. Розроблена для ноутбуків до 17", вона забезпечує вашій техніці високий рівень захисту завдяки м'якій внутрішній обробці, яка убезпечує від подряпин та ударів.
Виготовлена з високоякісного поліестеру, ця сумка відзначається своєю зносостійкістю і довговічністю. Її темно-сірий колір з чорними акцентами додає елегантності та легко поєднується з будь-яким образом.
Функціональні додаткові відділення дозволяють зручно розмістити аксесуари, документи та зарядні пристрої. Зручний регульований ремінь і міцні ручки надають ергономічності і комфорту в перенесенні. Аксесуар від Ritar стане вашим незамінним компаньйоном у повсякденному житті.
Виготовлена з високоякісного поліестеру, ця сумка відзначається своєю зносостійкістю і довговічністю. Її темно-сірий колір з чорними акцентами додає елегантності та легко поєднується з будь-яким образом.
Функціональні додаткові відділення дозволяють зручно розмістити аксесуари, документи та зарядні пристрої. Зручний регульований ремінь і міцні ручки надають ергономічності і комфорту в перенесенні. Аксесуар від Ritar стане вашим незамінним компаньйоном у повсякденному житті.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ritar |
| Матеріал | Поліестер |
| Тип | Сумка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | YT-8911-GB17" |
| Вага | 0.385 кг кг |
| Зовнішні розміри | 460х330х60 мм |
| Гарантія, міс | 0 |
| Мoдель | 17" 8911 Gray-black |
| Призначення | класичні |
| Рекомендований розмір ноутбука | 17" |
| Спосіб закриття | молния |
| Країна виробництва | Китай |
| Тип сумки | сумка |
| Колір | Темно-сірий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 398 ₴

