-25%

ORIGINAL! Чохол для планшета Armorstandart Smart Case Xiaomi Redmi Pad 2 Pro Black (ARM88520) — Якість! Гарантія!
975 ₴
731 ₴
- В наявності
- Код: 988470-01-MegaTorg
+380 (96) 491-00-02
- +380 (96) 491-00-02
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Обкладинка ArmorStandart Smart Case забезпечить надійний захист вашого планшета від будь-яких типів пошкоджень. Основною перевагою цього чохла є захист дисплея пристрою. Саме на цій частині планшета подряпини та відтоді, як створюють несприятливе враження від використання.
Функція Wake/Sleep, реалізована за допомогою магнітів, дає змогу продовжити використання планшета на одному заряді батареї завдяки зниженню використання екрана.
М'яка мікрофібра, з якої складається внутрішня оболонка чохла ArmorStandart, забезпечує додатковий захист від потрапляння пилу та сміття, а відповідно й від утворення нових дрібних подряпин на пристрої.
Особливості:
- Надійний захист від будь-яких пошкоджень
- Високоякісні матеріали
- Функція Wake/Sleep
- Внутрішня частина з м'якої мікрофібри
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ArmorStandart |
| Особливості | З підставкою |
| Колір | Чорний |
| Призначення | Для планшета |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | ARM88520 |
| Варіант підставки | передбачено |
| Висота | 230 мм см |
| Гарантія, міс | 0 |
| Глибина | 20 мм см |
| Діагональ | 12.1 |
| Магніти Auto Wake Up | передбачено |
| Матеріал | штучна шкіра, мікрофібра, пластик |
| Мoдель | Smart Case Xiaomi Redmi Pad 2 Pro Black |
| Сумісність із брендом | Xiaomi |
| Сумісність із моделями | Xiaomi Redmi Pad 2 Pro |
| Спосіб закриття | магніт |
| Спосіб кріплення | обкладинка |
| Країна виробництва | Китай |
| Тип | Обкладинка |
| Ширина | 150 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 731 ₴




