-50%

ORIGINAL! Лампочка Vestum С35 Е14 5Вт 220V 3000К (1-VS-2310) - Якість! Гарантія! MegaTorg.com.ua
226 ₴
113 ₴
- В наявності
- Код: 785246-01-MegaTorg
+380 (96) 491-00-02
- +380 (96) 491-00-02
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Відправка протягом 7 днів
Світлодіодна філаментна лампа Vestum 1-VS-2310 потужністю 5 Вт видає 630 Лм. Споживаючи стільки ж електрики, як і звичайні світлодіодні лампи, філаментні лампи дають в рази більше світла.
- Філаментна лампа Vestum має тепле світло, що робить її підходящою для спалень, дитячих та настільних ламп.
- Стандартний цоколь E14 підходить для люстр, торшерів, настільних і настінних світильників.
- IC-драйвер забезпечує стабільну роботу лампи в широкому діапазоні напруги, 175-250 В, і запобігає пульсації.
- Лампа сумісна з вимикачем з підсвічуванням.
Переваги філаментної лампи Vestum:
- Широкий кут світла.
- Стабільно працює при перепадах напруги в мережі.
- Сумісна з вимикачем з підсвічуванням.
- 3 роки гарантії якісної роботи.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Vestum |
| Потужність | 5 Вт |
| Колірна температура | 3000К |
| Габаритні розміри | |
| Діаметр | 35 мм |
| Характеристики випромінювання | |
| Світловий потік | 630 лм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Акумулятор | немає |
| Артикул | 1-VS-2310 |
| Висота | 98 мм см |
| Гарантія, міс | 36 |
| Кількість в пачці, шт. | 1 |
| Мoдель | С35 Е14 5Вт 220V 3000К |
| Напруга | 220-240 В |
| Особливості | енергоефективність 80% (A+) |
| Термін експлуатації | 30 000 годин |
| Країна виробництва | Китай |
| Тип лампи | філаментні |
| Тип цоколя | E14 |
| Кут розсіювання | 360° |
| Форм-фактор | свеча |
| Колір колби | прозорий |
| Еквівалент потужності лампи розжарювання | 45 Вт |
Інформація для замовлення
- Ціна: 113 ₴


