-20%

ORIGINAL! Свічка розжарювання NGK 9864 CZ304 - Якість! Гарантія! MegaTorg.com.ua
1 845 ₴
1 476 ₴
- В наявності
- Код: 415116-01-MegaTorg
+380 (96) 491-00-02
- +380 (96) 491-00-02
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Відправка протягом 5 днів
Довжина - 117 мм, Напруга - 7 В, Сила струму - 7.0 А, 0.3 Ом
Довжина - 117 мм, Напруга - 7 В, Сила струму - 7.0 А, 0.3 Ом
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 9864 |
| Виробник | NGK |
| Довжина | 117 мм |
| Напруга | 7 В |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 9864 CZ304 |
| Гарантія, міс | 0 |
| Мoдель | 9864 CZ304 |
| Розмір гайкового ключа | 8 мм |
| Сила тока | 7.0 А |
| Опір | 0.3 Ом |
| Країна виробництва | Японія |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 476 ₴

